ASUS представляє материнські плати на базі чипсетів Intel H370, B360 та H310

Вихід у минулому році процесорів Intel Core восьмого покоління разом із потужною платформою Z370 став знаковою подією для користувачів, які використовують комп’ютери для створення мультимедійного контенту, редагування відео та розваг, зокрема для трансляції ігрових сесій у реальному часі. Але завдання, де потрібні можливості сучасних багатоядерних процесорів, не обмежуються високопродуктивними обчисленнями. Для вирішення багатьох повсякденних задач досить ПК на базі процесора рівня Core i3, і саме для побудови подібних систем призначені материнські плати на базі чипсетів Intel H370, B360 і H310 – доступні за ціною рішення, в яких реалізовано сучасні технології й додано підтримку нових інтерфейсів. Ці пристрої увійшли в серію материнських плат ASUS 300, які відрізняються великою кількістю ексклюзивних технологій, довговічністю та простотою у використанні.

ROG STRIX H370-F GAMING

ROG STRIX H370-F GAMING

Компанія ASUS пропонує цілу лінійку материнських плат на базі чипсетів Intel H370, B360 і H310. Вони належатимуть до трьох серій: ROG Strix, TUF Gaming та Prime. Не залежно від серії, ви з першого разу зрозумієте чий це продукт. Фірмові ноу-хау компанії ASUS помічаєш, куди б не кинув оком, серед них: модуль стабілізації напруги DIGI+, покликаний забезпечити надійне електроживлення процесору та оптимізоване розведення слотів оперативної пам’яті за технологією OptiMem, яка зменшує до мінімуму завади при передачі даних.

ROG STRIX H370-F GAMING

ROG STRIX H370-F GAMING

Prime H370M-PLUS

Оновлений UEFI BIOS дозволяє користувачам гнучко налаштовувати систему під конкретні вимоги. Поряд з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом для вибору параметрів, у ньому тепер реалізовано функцію пошуку, яка дозволяє швидко знаходити й змінювати будь-які налаштування. У новій версії UEFI BIOS можна зберігати профілі з параметрами конфігурації та ділитися ними з іншими користувачами. Після оновлення прошивки плати, профілі з параметрами зберігаються.

Нові материнські плати на базі H370, B360 і H310 дозволяють гнучкіше, аніж у минулих серіях, налаштовувати роботу системи охолодження – це припаде до смаку і ґеймерам, і звичайним користувачам. Для автоматичного регулювання швидкості обертання вентиляторів охолодження, тепер можна скористатися даними температури графічного процесора на сумісних відеокартах ASUS.

 

Функціональні можливості деяких плат на базі чипсетів H370 і B360 перевершують можливості своїх попередників топ-рівня на основі чипсета Z370. Низка моделей мають не тільки вбудовану підтримку інтерфейсу USB 3.1 Gen 2 для під’єднання новітніх периферійних пристроїв, але також і вбудований модуль Wi-Fi стандарту 802.11ac, який дозволяє їм без додаткового обладнання працювати з високошвидкісними бездротовими мережами нового покоління. Вони також мають підтримку пам’яті Intel Optane, використання якої дозволяє значно прискорити стартове завантаження системи.

У новинках серії Republic of Gamers (ROG) Strix наступного покоління враховані побажання геймерів щодо функціональності. Вони створені для досягнення максимальної продуктивності та виконані в оновленому кібер-дизайні. Лінійка ASUS Prime орієнтована на створення цифрового контенту та повсякденні завдання, пропонуючи сучасні можливості для користувачів і футуристичний дизайн. У новій серії доступних ґеймерських плат ASUS TUF Gaming вгадується військовий камуфляж. Для доповнення систем, побудованих на основі плат цієї лінійки, оригінальними компонентами і пристроями від численних галузевих партнерів, було створено альянс TUF Gaming Alliance.

Материнські плати ASUS на базі чипсетів H370, B360 і H310 вже доступні в Україні. Ціну плат слід уточнювати у торгових партнерів компанії ASUS.

Читайте також

Огляд ноутбука ASUS X509JP. МАЛИЙ, ЩО ЗАЦІКАВИВ (ну майже)

ASUS X509JP

Огляд ASUS X509JP EJ070 на базі Intel Core i5-1035G1

Фірмова збірка ПК від Asus Tuf Gaming – GTX 1660 Super OC та Ryzen 5 3600X

Про цей монітор мріє кожен геймер – Огляд Asus TUF Gaming VG279QM

ROG Zephyrus Duo 15 – геймерський ноутбук із двома екранами

Флагман ASUS ZenFone 6 із поворотною камерою доступний в Україні

ASUS представляє інновації для сучасного цифрового життя

ASUS

ASUS ZenBook Pro Duo з двома дисплеями доступний в Україні

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: