ASUS представляє новий бренд відеокарт AREZ

Компанія ASUS представляє новий бренд AREZ, під яким пропонуватиме відеокарти, створені на основі графічних процесорів Radeon RX. Поява бренду AREZ (назва походить від імені давньогрецького бога війни Ареса) стала результатом тісної співпраці між компаніями ASUS та AMD, яка триває ось уже кілька десятиліть.

«Ґеймери з усього світу віддають належне платформі AMD Radeon за відданість інноваціям у сфері відкритих систем, як-от внесок компанії в розвиток API-інтерфейсів DirectX і Vulkan, прихильність до справжньої прозорості, що виявляється в підтримці галузевих стандартів, наприклад технології Radeon FreeSync, і прагнення розширювати екосистему комп’ютерних ігор, що дозволяє розробникам розкривати повний потенціал графічних рішень, в тому числі графічних процесорів AMD Radeon. Ми запрошуємо ґеймерів з усього світу, які є шанувальниками графіки Radeon і поділяють ці цінності, приєднуватися до команди AMD Red Team», – заявив Скотт Херкельман, віце-президент і генеральний менеджер AMD Radeon Technologies Group.

 

Продукція компанії ASUS славиться своєю надійністю і недаремно. Першопричиною цього є увага компанії до перевірки якості та впровадження у виробництво сучасних технологій і матеріалів. Окрім хорошої збірки, відеокарти бренду AREZ зможуть похвалитися системою охолодження на базі новітньої технології MaxContact, яка забезпечить ефективне відведення тепла від графічного процесору відеокарти. Високоякісні вентилятори з оптимізованої геометрією лопаток у відеокартах AREZ підсилюють повітряний потік і збільшують статичний тиск у порівнянні з кулерами інших моделей. При цьому вони виробляють у три рази менше шуму. Вентилятори є пилонепроникними, відповідаючи класу захисту IP5X.

Ці відеокарти ASUS сумісні з ексклюзивною утилітою GPU Tweak II, за допомогою якої можна отримати повний контроль над графічною підсистемою комп’ютера. Наприклад, нова функція Gaming Booster дозволяє миттєво виділити всі доступні обчислювальні ресурси для програми, щоб забезпечити максимальну продуктивність.

Відеокарти AREZ з’являться в Україні у травні 2018 року.

Читайте також

Far Cry 6 використає новітні технології AMD — усе завдяки Ubisoft Kyiv

Far Cry 6

Капіталізація NVIDIA перевищила 500 млрд доларів

Процесорами від AMD користується 30% гравців Steam

AMD Ryzen

AMD підвищить ваш FPS втричі без реєстрації та DLSS

Більше ніж просто ноутбук: які додаткові фішки може мати ваш лептоп?

У Resident Evil Village буде трасування променів від AMD

Resident Evil Village

Стати акціонером Netflix чи Tesla в Україні стало трошки легше

AMD презентувала нові відеокарти Radeon RX 6000

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: