ASUS представляє власний ґеймерський смартфон

Компанія ASUS і бренд Republic of Gamers (ROG) представили ROG Phone, 6-дюймовий смартфон, спеціально розроблений для запуску найсучасніших мобільних ігор. Багаторічний досвід розробників серії ROG дозволив розкрити повні можливості новітнього 8-ядерного процесора Qualcomm Snapdragon 845, який може працювати в новому пристрої на недосяжній раніше тактовій частоті 2,96 ГГц. Крім того, оптимізований для ігор графічний процесор Adreno 630 має продуктивність на 30% вище, ніж флагманська графіка попереднього покоління.

ROG Phone оснащений унікальною система охолодження з випарною камерою GameCool і знімним модулем AeroActive Cooler для додаткового охолодження підтримує високу швидкість кадрів у розпалі віртуальних битв. У той же час, чудовий AMOLED-дисплей із розширеним динамічним діапазоном (HDR) поєднує високу частоту оновлення 90 Гц і низький час відгуку 1 мс.

Ультрасучасний ROG Phone володіє ексклюзивними бічними портами, а також розширеними елементами керування, зокрема двома програмованими ультразвуковими сенсорами AirTriggers і спеціальною системою зворотного зв’язку.

Разом зі смартфоном пропонується унікальний асортимент потужних аксесуарів для розширення ігрових можливостей ROG Phone. У нього входять мобільна док-станція TwinView для ігор в двохекранному режимі; док-станція Mobile Desktop Dock для «перетворення» смартфона в настільний ПК і контролер Gamevice з док-станцією WiGig Dock, який використовує бездротове з’єднання Wi-Fi стандарту 802.11ad (частотний діапазон 60 ГГц) для виведення зображення гри на великий екран. До інших інновацій ROG Phone входять повноколірне підсвічування ASUS Aura з можливістю синхронізації з іншими пристроями (Aura Sync), а також технологія ASUS HyperCharge для швидкого й безпечного заряджання акумулятора.

Читайте також

Ноутбуки ASUS ROG з підтримкою рейтрейсингу будуть на прилавках уже в першому кварталі 2019

ASUS ROG Zephyrus S

Маршрутизатор ASUS Blue Cave доступний в Україні

ASUS Blue Cave

Ґеймерський смартфон ROG Phone – незабаром в Україні

ASUS ROG Phone

ROG Delta – чітке звучання для впевненої перемоги

ROG Delta gaming headset-1

ASUS VivoBook S15 – для енергійних людей!

ASUS VivoBook S15

ASUS представляє рекордно компактні ZenBook на IFA 2018

ASUS

ASUS ZenFone5 Lite уже доступний в Україні

Asus ZenFone 5 Lite

ASUS представляє новий бренд відеокарт AREZ

ASUS Arez

Популярне