ASUS представляє власний ґеймерський смартфон

Компанія ASUS і бренд Republic of Gamers (ROG) представили ROG Phone, 6-дюймовий смартфон, спеціально розроблений для запуску найсучасніших мобільних ігор. Багаторічний досвід розробників серії ROG дозволив розкрити повні можливості новітнього 8-ядерного процесора Qualcomm Snapdragon 845, який може працювати в новому пристрої на недосяжній раніше тактовій частоті 2,96 ГГц. Крім того, оптимізований для ігор графічний процесор Adreno 630 має продуктивність на 30% вище, ніж флагманська графіка попереднього покоління.

ROG Phone оснащений унікальною система охолодження з випарною камерою GameCool і знімним модулем AeroActive Cooler для додаткового охолодження підтримує високу швидкість кадрів у розпалі віртуальних битв. У той же час, чудовий AMOLED-дисплей із розширеним динамічним діапазоном (HDR) поєднує високу частоту оновлення 90 Гц і низький час відгуку 1 мс.

Ультрасучасний ROG Phone володіє ексклюзивними бічними портами, а також розширеними елементами керування, зокрема двома програмованими ультразвуковими сенсорами AirTriggers і спеціальною системою зворотного зв’язку.

Разом зі смартфоном пропонується унікальний асортимент потужних аксесуарів для розширення ігрових можливостей ROG Phone. У нього входять мобільна док-станція TwinView для ігор в двохекранному режимі; док-станція Mobile Desktop Dock для «перетворення» смартфона в настільний ПК і контролер Gamevice з док-станцією WiGig Dock, який використовує бездротове з’єднання Wi-Fi стандарту 802.11ad (частотний діапазон 60 ГГц) для виведення зображення гри на великий екран. До інших інновацій ROG Phone входять повноколірне підсвічування ASUS Aura з можливістю синхронізації з іншими пристроями (Aura Sync), а також технологія ASUS HyperCharge для швидкого й безпечного заряджання акумулятора.

Читайте також

ASUS VivoBook S15 – для енергійних людей!

ASUS VivoBook S15

ASUS представляє рекордно компактні ZenBook на IFA 2018

ASUS

ASUS ZenFone5 Lite уже доступний в Україні

Asus ZenFone 5 Lite

ASUS представляє новий бренд відеокарт AREZ

ASUS Arez

ASUS представляє материнські плати на базі чипсетів Intel H370, B360 та H310

ASUS

Другий фестиваль WEGAME скликає гостей

Venom буде не таким жорстоким, як очікували фанати

Веном

Acer та Red Bull Media House продовжують співпрацю у галузі кіберспорту

Acer Red Bull Media House