web analytics

Atari купує Nightdive Studios

Легендарна американська компанія з виробництва та видання відеоігор придбає студію, що спеціалізується на оновленні ретро-проєктів. Обійдеться таке придбання Atari у 10 млн доларів.

Укладення угоди планується на квітень місяць цього року, після чого Atari витратять вище зазначену суму на придбання. При цьому половина буде виплачена готівкою, а решту — акціями компанії. Говорять, що Atari мають заплатити ще 10 мільйонів протягом трьох наступних років, опираючись на майбутню роботу студії.

Nightdive Studios була заснована колишніми художниками Sony Online Entertaiment Стівеном та Аліксом Кік, у 2012 році. Ідея прийшла їм в голову після того, як Стівен купив стару копію System Shok 2 1999 року випуску та зрозумів, що вона не працює на його ПК.

З того часу студія займається оновленням старих ігор, покращуючи роздільну здатність та частоту кадрів, а також портуючи їх, щоб вони запускалися на сучасних системах. Nightdive вже встигли попрацювати з такими іграми, як: Turok Dinosaur Hunter, Turok 2: Seeds of Evil, Forsaken Remastered, Doom 64, Quake, Shadow Man Remastered, PowerSlave Exhumed and System Shock: Enhanced Edition.

Наразі вони працюють над System Shock 2, Rise of the Triad та SiN.

І хоч сама студія рада такому партнерству, фанати не поділяють їх переконань. Більшість вважає, що це не призведе ні до чого хорошого. А як вважаєте ви?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Питайте в Sony, ми тільки за»: Хідетака Міядзакі хоче Bloodborne на ПК

bloodborne

SEGA готує ще більше ремастерів ігор про Соніка

sonic x shadow generations

ПК-версія The Last of Us Part 2 вже готова і може вийти в 2025

tlou2

Doom 64, Blood, Turok, Forsaken Remastered та Sin: Gold у новому наборі від Humble Bundle

p.ua.humble fully loaded main

Sony готує ремастер Horizon: Zero Dawn для PlayStation 5. Але навіщо?

Horizon Zero Dawn

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Horizon Forbidden West отримала дуже вдалий ПК-порт

horizon forbidden west

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Astro Duel 2

Astro Duel 2