Кімната на вимогу та Авада кедавра. Усе показане в останньому ігроладному ролику Hogwarts Legacy

Реліз Hogwarts Legacy усе ближче, а значить і нової інформації про гру ставатиме дедалі більше. 15 грудня розробники з Avalance Software представили другу повноцінну демонстрацію ігрового процесу проєкту. У ній прийняли участь Алан Тью(ігровий директор), Мекензі Тонер(системний дизайнер) та запрошений гість Бен Сноу. За ґеймпадом був Ендрю Корум(постановник ігроладних відео), демонстрація відбувалась на PS5.

Першим ділом показали польоти у відкритому світі. Наш герой (чи героїня) з легкістю зможе приборкати мітлу або викликати літаючого звіра собі на допомогу. Літаючи, ви добре бачитимете безліч різноманітних активностей доступних активностей і, що дуже важливо, живий світ, що чудово себе почуває й без вашого втручання. Діти бавляться з іграшками, старші слухають вуличного музику, а ще хтось роздивляється товари у крамниці, проте також помітно що на дії головного героя ніхто не реагує — виклик гіпогрифа посеред вулиці нікого не здивує.

Так як ми перебуватимемо у Гоґвортсі цілий рік, у Hogwarts Legacy є цілі системи зміну часу доби, погоди й пір року. У відео розробники використали маніпуляції програмістів для зміни осені на зиму, щоб дати змогу розгледіти особливості впливу різних погодніх умов на одну й ту ж локацію. Варто звернути увагу й на те, що усе показане не потребувало жодних додаткових підвантажень.

Наступну частину демонстрації присвятили бойовій системі, для чого перемістилися на бойову арену, що буде доступною у Delux та Digital Delux версіях гри.  Сама арена представляє з себе різні види випробувань, у нашому випадку це знешкодження хвиль ворогів. Тут ми можемо помітити закляття “Авада Кедавра” у ділі: воно миттєво вбиває будь-якого супротивника, але має доволі великий таймер перезарядки. Скоріш за все сюжетні вороги та боси матимуть можливість уникнути миттєвої смерті, хоча величезний гірський троль помер одразу. Окрім усім відомих заклять з всесвіту Гаррі Поттера, у грі буде стародавня магія, яка завдає чималої шкоди ворогам.

Доволі велику роль у бойовій системі відіграватимуть і предмети. Так от наприклад зілля фокусу дозволило майже миттєво перезарядити закляття “Авада Кедавра”. Але не зіллями єдиними, ви можете посадити на полі боя власноруч вирощену рослину, яка буде працювати як турель. Вирощувати такі рослини та готуватти зілля ми зможемо у Кімнаті на вимогу, яку і показали далі.

Місце де кожен з нас проведе десятки годин за кастомізацією — саме таке враження справляє місцева версія Кімнати на вимогу. У ній ви можете кастомізувати ну майже все. Змінити дах — будь-ласка, зменшити алхімичний стіл — немає питань, а може хочете додати стільчики на маленьку мітлу яка прибере за бешкетниками яких ви назбирали — і таке можна.

Окрім простої кастомізації, тут є і купа інших речей які ми будемо робити регулярно: покращувати своє спорядження, так от наприклад ви можете зачарувати улюблений мамин светр чи форму учня Гоґвортсу. Процес покращення речей виглядає доволі просто: підвищуєте якість предмета, а з ними і базові характеристики, також ви можете інкрустувати різні камені у ваше спорядження та отримати унікальні бонуси.

Є й доволі велика територія на якій живуть фантастичні звірі, яких можна годувати й розважати. Також присутні і різні предмети для спрощення та автоматизації цих процесів. Таке собі автоматичне тамагочі.

Hogwarts Legacy вийде 10 лютого на PS5, Xbox Series S|X та ПК. Власникам консолей минулого покоління доведеться зачекати до літа 2023.

Читайте також

Suicide Squad перенесли через “неочікувано негативну” реакцію фанатів

suicide squad kill the justice league clip reveals the inclusion of lex luthor

Чутки: HBO зніме серіал за мотивами Hogwarts Legacy

hogwarts legacy

Огляд Hogwarts Legacy. Ця гра змінить ігрову журналістику? (Артем Лис)

hogwarts legacy thumb 3 1

Warner Bros. анонсували Mortal Kombat 12. Але поки не для всіх

Mortal Kombat 11

Як ігровий Гоґвортс змінювався з роками (Hogwarts Legacy)

Як ігровий Гоґвортс змінювався з роками (Hogwarts Legacy vs. ігри серії Гаррі Поттер)

Перші враження від Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy – найкраща гра у всесвіті Гаррі Поттера (pad0n)

mobilegg

То який гуртожиток ви обрали?

hogwarts legacy

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: