Автор оригінальної Mafia розкритикував рімейк

Нещодавно відбулася презентація ґеймплею рімейку першої  Mafia. Дивився її і Даніель Вавра, творчий керівник оригіналу. Йому сподобалося далеко не все. Він написав доволі гнівний відгук на своїй сторінці у Facebook. Зараз запису вже немає, але все, що потрапило в інтернет, залишається там назавжди.

Звичайно, найголовніше, що тепер є бочки, які вибухають звісно, червоного кольору. А ще з’явилася КРУТА СИСТЕМА УКРИТТІВ і фізична модель, як у GTA V, а також в п’ять разів більше ворогів. Гра стала краще просто в усіх напрямах.

Я заздрю, що не зробив так само, не додав бочки, які вибухають, і машини для дітей. Замість цього ми зробили якусь дурнувату фізику, яка дратувала всіх. Все могло би бути куди краще!

Даніель Вавра

На цьому Вавра не зупинився, він також вирішив виразити своє невдоволення новим виглядом Полі. Розробник порівняв модель персонажа зі Шреком:

Не дивлячись на це, ігротворці зі студії Hangar 13 сприйняли вислови обуреного Даніеля Ваври як комплімент, адже він не зміг докопатися до чогось більш суттєвого. А пізніше і сам автор гнівних коментарів вибачився за свої слова, адже він не хотів образити деяких колишніх колег, які працюють над рімейком та актора, який виконав роль Полі.

Нагадуємо, що Mafia: Definitive Edition побачить світ 25 вересня на ПК, PlayStation 4 та Xbox One.

Читайте також

Як зміниться місто у Mafia: Definitive Edition?

[ОНОВЛЕНО] Схоже, що реліз Mafia: Definitive Edition перенесли на вересень

Mafia Remake

Що саме змінять у Mafia: Definitive Edition?

mafia trilogy

У Mafia III знайшли… Берлін

Mafia III

Оновлення серії Mafia та порятунок System Shock 3 — PlayNews

Mafia II: Definitive Edition

Оновлена трилогія ігор Mafia з’явилася у Steam

Mafia Remake

У розробці знаходяться ремастери Mafia 2-3 та повноцінний рімейк Mafia: The City of Lost Heaven

mafia trilogy

Mafia III стала тимчасово безкоштовною

mafia III

Популярне