Автор оригінальної Mafia розкритикував рімейк

Нещодавно відбулася презентація ґеймплею рімейку першої  Mafia. Дивився її і Даніель Вавра, творчий керівник оригіналу. Йому сподобалося далеко не все. Він написав доволі гнівний відгук на своїй сторінці у Facebook. Зараз запису вже немає, але все, що потрапило в інтернет, залишається там назавжди.

Звичайно, найголовніше, що тепер є бочки, які вибухають звісно, червоного кольору. А ще з’явилася КРУТА СИСТЕМА УКРИТТІВ і фізична модель, як у GTA V, а також в п’ять разів більше ворогів. Гра стала краще просто в усіх напрямах.

Я заздрю, що не зробив так само, не додав бочки, які вибухають, і машини для дітей. Замість цього ми зробили якусь дурнувату фізику, яка дратувала всіх. Все могло би бути куди краще!

Даніель Вавра

На цьому Вавра не зупинився, він також вирішив виразити своє невдоволення новим виглядом Полі. Розробник порівняв модель персонажа зі Шреком:

Не дивлячись на це, ігротворці зі студії Hangar 13 сприйняли вислови обуреного Даніеля Ваври як комплімент, адже він не зміг докопатися до чогось більш суттєвого. А пізніше і сам автор гнівних коментарів вибачився за свої слова, адже він не хотів образити деяких колишніх колег, які працюють над рімейком та актора, який виконав роль Полі.

Нагадуємо, що Mafia: Definitive Edition побачить світ 25 вересня на ПК, PlayStation 4 та Xbox One.

Читайте також

У Steam триває розпродаж ігор від 2K

mafia trilogy

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Прибутки Take-Two Interactive впали на 2%

Рімейк, від якого не можна відмовитися. Огляд Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition | Рімейк

Мафія вже не та? Огляд Mafia: Definitive Edition (OLDboi)

Чим відрізняється Mafia: Definitive Edition від оригіналу (Падон)

Стрім Mafia: Definitive Edition (2020)

Mafia: Definitive Edition

Стрім Mafia: The City of Lost Heaven (2002)

Mafia: The City of Lost Heaven (2002)

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: