Автори DiRT 5 розповіли про режим кар’єри

Нещодавно ігротворці зі студії Codemasters вирішили поділитися з фанатами цікавинками про кар’єрний режим прийдешньої Dirt 5. За словами розробників, режим буде насиченим і цікавим. За класикою жанру вам доведеться обходити гонкових зірок і завоювати пошану спільноти. У вашого персонажа у наставниках буде відомий гравцям серії гонщик на ім’я Ей Джей. До всього, у вашого героя з’явиться запеклий супротивник, який разом із вами пробиватиметься до вершини та відверто ворогуватиме з вами. Його роль якраз і виконає Трой Бейкер.

Сама кампанія розділена на п’ять розділів, у неї входить приблизно 130 заходів у 9 режимах гри. Звісно, ви можете пройти все-все, проте гра не змушуватиме вас до цього — якщо певні типи заїздів будуть вам не до смаку, то їх можна буде пропустити. За проходження кожної гонки ви отримуватимете штампи, кількість яких залежатиме від зайнятого місця. Коли кількість штампів досягне потрібного числа, то ви отримаєте доступ до головної події розділу.

А ще у вас є змога проходити кар’єрний режим разом із друзями — тоді увімкнеться сплітскрін, який підтримує до чотирьох чоловік. Найкращий показник серед гравців буде зараховано основному гравцю, а досвід, зароблений іншими, зарахують у сюжетний режим їхніх копій гри.

Окрім цього, у Dirt 5 є особливі завдання, виконавши які ви отримаєте доступ до секретних дуелей. А ще є завдання від спонсорів, таких як Sparco, Monster Energy, Fatlace, Michelin та самих розробників із Codemasters. За виконання спонсорських завдань ви отримуватимете унікальні косметичні речі для своїх автівок на кшталт наліпок чи малюнків.


Нагадуємо, що реліз проекту заплановано на жовтень цього року для ПК, PlayStation 4 та Xbox One. Також гра буде доступна на консолях наступного покоління, коли вони надійдуть у продаж.

Читайте також

Take-Two передумали купувати авторів DiRT та F1

dirt 5

Humble Bundle зібрали багато ігор Codemasters у новому наборі

Project CARS 4 обіцяють зробити найреалістичнішим автосимулятором в історії

Старий новий Dirt. Огляд Dirt 5

Dirt 5

EA хоче придбати Codemasters за 1,2 млрд $. Що тепер буде з Need for Speed?

Take-Two Interactive хочуть купити Codemasters за майже 1 мільярд доларів

dirt-5

Перші оцінки DIRT 5 є доволі високими

DIRT 5

DiRT 5 знову перенесли

dirt 5