Автори Ghost Recon Breakpoint розкрили подробиці прийдешніх оновлень

Ігротворці з Ubisoft продовжують працювати над Ghost Recon Breakpoint і поповнювати її новим контентом у безкоштовних оновленнях. Цьогоріч нас очікує одразу декілька великих оновлень, тож розробники вирішили випустити план розвитку гри на 2021 рік.

Нам обіцяють, що в майбутньому з’явиться більше можливостей персоналізації та розвитку персонажа, а також ряд технічних поліпшень. Усе це додадуть у межах двох оновлень. Перше з них отримало назву “Командна робота”, і з’явиться у грі вже наприкінці цієї весни.

У ньому буде суттєво покращено роботу напарників зі штучним інтелектом, їхня поведінка стане ще краще, окрім цього у них з’явиться більше здібностей. Буде покращено взаємодію з ними. Також розробники додадуть до проекту спеціальний журнал, у ньому будуть завдання, в яких ви зможете випробувати нові вміння напарників. За їх виконання даватимуть ексклюзивні нагороди.

Подробиці другого оновлення на даний момент тримають у таємниці. Це буде нова операція, нам обіцяють, що вона буде наймасштабнішою серед тих, що зараз представлені у Ghost Recon Breakpoint. Реліз цього оновлення очікується восени 2021.

Читайте також

Відтепер власні ігри Ubisoft матимуть відповідну позначку

У всесвіті The Division випустять free-to-play та мобільну ігри

The Division 2

Завтра в Rainbow Six: Siege розпочнеться “Апокаліпсис”

Оновлення Watch Dogs: Legion перенесли на травень

watch-dogs-legion

Valiant Hearts: Чому так важливо в неї пограти | Історія розробки (Nikattica)

Останнє доповнення для Immortals Fenyx Rising вийде наступного тижня

Immortals Fenyx Rising

Ubisoft проведуть свою презентацію на E3 12 червня

Hyper Scape

Ubisoft створили канал з низкою шоу про ігри

gTV

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: