Автори L.A. Noire роблять VR-гру з відкритим світом для Rockstar

Нещодавно стало відомо, що розробники з ігротворчої студії Video Games Deluxe працюють над новою open-world VR-грою для компанії Rockstar Games. Про це ігротворці повідомили самі у соцмережі LinkedIn. У тому ж записі повідомлялося, що для роботи над проектом потрібні нові люди на позиції аніматора, Senior програміста, програміста рушія та дизайнера.

Нагадуємо, що студію Video Games Deluxe було створено зі залишків Team Bondi, яка займалася розробкою L.A. Noire. У обох студій один засновник — Брендан Макнамара.

Video Games Deluxe вже доволі давно співпрацюють з Rockstar, десь понад 7 років. Вони створили першу VR-гру видавця —  L.A. Noire: The VR Case Files, яка переносить деякі справи з оригінальної детективної гри у віртуальну реальність.

Нагадуємо, що у Team Bondi справи йшли дуже погано, адже виробництво їх єдиної гри затяглося приблизно на 7 років, і без допомоги Rockstar вони би не впоралися. А ближче до релізу мережу заполонили чутки про жахливі робочі умови в компанії, через що вона припинила свою діяльність.

Читайте також

У Red Dead Online з’явиться можливість грабувати ферми

Red Dead Redemption 2 запустили у віртуальній реальності

Red Dead Redemption 2

InjoyVR організовує перший в Україні турнір з Pavlov VR

Доповнення для L.A. Noire та Max Payne 3 стали безкоштовними

Ентузіаст додав до Valheim підтримку VR-шоломів

Valheim

Редакційні мандри у віртуальну реальність з Injoy VR

Injoy VR

Завантаження у GTA Online стануть суттєво коротшими

Анонсовано VR-гру за мотивами фільму “Зомбіленд”

Zombieland

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: