Автори L.A. Noire роблять VR-гру з відкритим світом для Rockstar

Нещодавно стало відомо, що розробники з ігротворчої студії Video Games Deluxe працюють над новою open-world VR-грою для компанії Rockstar Games. Про це ігротворці повідомили самі у соцмережі LinkedIn. У тому ж записі повідомлялося, що для роботи над проектом потрібні нові люди на позиції аніматора, Senior програміста, програміста рушія та дизайнера.

Нагадуємо, що студію Video Games Deluxe було створено зі залишків Team Bondi, яка займалася розробкою L.A. Noire. У обох студій один засновник — Брендан Макнамара.

Video Games Deluxe вже доволі давно співпрацюють з Rockstar, десь понад 7 років. Вони створили першу VR-гру видавця —  L.A. Noire: The VR Case Files, яка переносить деякі справи з оригінальної детективної гри у віртуальну реальність.

Нагадуємо, що у Team Bondi справи йшли дуже погано, адже виробництво їх єдиної гри затяглося приблизно на 7 років, і без допомоги Rockstar вони би не впоралися. А ближче до релізу мережу заполонили чутки про жахливі робочі умови в компанії, через що вона припинила свою діяльність.

Читайте також

У GTA Online почалася “Літня гулянка”

GTA Online

Для Red Dead Online нарешті вийшло велике оновлення

Red Dead Online

GTA Online та Red Dead Online незабаром отримають великі оновлення

Гравці у костюмах клоунів протестують у Red Dead Online

Тиждень швидкості у GTA Online: подвійні винагороди і безкоштовні мотоцики

Ку-Клукс-Клан штурмує Red Dead Online. Rockstar бідкається… але бореться

Red Dead Redemption 2

Стрім-проходження Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx

Prey отримає VR-версію?

Популярне