Автори S.T.A.L.K.E.R. 2 поділилися новими скріншотами та подробицями

Сьогодні вийшов свіженький випуск журналу PC Gamer. Цього разу його головною темою стала вітчизняна розробка від студії GSC Game World. Певна річ, мова йде про прийдешню S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля.

stalker 2

Арт з обкладинки журналу

У журналі нам розповіли, що на гравців чекатимуть нові угруповання, мутанти та локації у Зоні. Підтвердили, що вперше в серії буде представлено повноцінний безшовний відкритий світ.

Події у грі розгортатимуться в наш час, тож у ігровому світі сталося чимало змін з моменту кінцівки S.T.A.L.K.E.R.: Поклик Прип’яті.

S.T.A.L.K.E.R. 2 використовуватиме нові технології, які пропонує Unreal Engine 5. Механіки виживання, як то система голоду чи сну, матимуть ще більше впливу на ігровий процес і вимагатимуть більше уваги користувача.

Система аномалій та артефактів сильно розвинулася. Тепер аномалії матимуть кілька класифікацій, які по-різному впливатимуть на гравця та оточення. А добувати артефакти стане набагато складніше, але вони приноситимуть чимало зиску.

Активностей у відкритому світі, за словами розробників, не бракуватиме. А ремонт та покращення зброї дозволить гнучко налаштовувати свій арсенал під себе.

Історія є чи не найголовнішим аспектом продовження “Сталкера”. Сюжет буде нелінійним і передбачатиме багато моментів, де доведеться робити складний вибір. При чому, жоден з них не буде правильним чи хибним. В загальному, щоб побачити увесь створений сюжетний контент, гравцям доведеться пройти гру 2-3 рази, на що сумарно піде понад 100 годин.

Кооперативу у проекті не буде, хоч це виглядало би й цікаво, але зламає основну ідею. На думку GSC Game World, гравець сам має досліджувати небезпечні закутки Зони і боротися з викликами.

А от мультиплеєр, як і в попередніх частинах серїі, буде. Його додадуть згодом після релізу основної гри у вигляді безкоштовного оновлення. Подробиць про багатокористувацький режим майже немає. Але ми знаємо, що там будуть класичні режими на кшталт “кожен сам за себе” чи “загін на загін”.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля побачить світ 28 квітня 2022 року на ПК та Xbox Series X|S. Вже на релізі, гру можна буде знайти в каталозі сервісу Game Pass. Попередні замовлення наразі відкриті.

Читайте також

☢️ STALKER – Моя Історія (Таємна кімната)

☢️ stalker Моя Історія Таємна кімната

Історія української ігрової індустрії (RendarosUA)

УкрІндустрія

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 переїдуть до Чехії

S.T.A.L.K.E.R. 2, STALKER 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 не продаватиметься в Росії. Та є нюанс…

GSC Game World змінили підзаголовок S.T.A.L.K.E.R. 2

stalker 2

“Cпершу S.T.A.L.K.E.R. 2, а тоді вторгнення в Україну”: жарти блоґерів про перенесення гри

S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 перенесли на грудень 2022 року

S.T.A.L.K.E.R. 2, STALKER 2

Творці S.T.A.L.K.E.R. 2 відмовилися від NFT, щоби не злити гравців

stalker 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: