Автори The Elder Scrolls Online працюють над новою MMО для Xbox

ZeniMax Online Studios оголосили про розробку нової гри — скоріш за все, це нова MMO для ПК та Xbox Series X|S.

На подкасті Product Builders Бен Джонс, креативний директор безіменного проекту заявив, що над грою працюють вже понад чотири роки. Займаються проєктом понад 200 людей, як працівників студії, так і підрядників з усього світу. За словами Джонса, розробка навмисно ведеться так повільно, щоб створити надійну основу для гри, яку потенційно можна буде розвивати роками. Джонс вважає, що не можна створити гру такого масштабу без надійної історії та цікавого лору — саме через це сценаристи із ZeniMax Online Studios вже декілька разів переписували ці ігрові аспекти. Також багато часу зайняло створення повністю нового рушія для гри.

За ці роки The Elder Scrolls: Online встигла пройти великий шлях спокутування. Перейшовши від підпискової моделі в дусі World of Warcraft чи Final Fantasy XIV, розробники перевели гру на рейки Buy-To-Play, та загалом за понад 8 років існування TES: Online розробники отримали багато корисного досвіду зі створення live-service проєктів і зуміли з кожним разом випускати щоразу кращі доповнення. Тому очевидні проблеми сервісних ігор не повинні спіткати нове IP.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Як обрати ідеальну ігрову консоль

steamdeck

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Fallout: London відкладено через некстген оновлення для Fallout 4

fallout london

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Fallout 4 отримає оновлення для PS5 i Xbox Series за 2 тижні

fallout 4

Xbox створила команду, що займається збереженням ігор для наступних консолей

xbox

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

Популярне