Автори The Elder Scrolls VI натякають, де розгортатимуться події гри

Нещодавно автори довгоочікуваної The Elder Scrolls VI вирішили привітати усіх з початком 2021 року. У дописі зі своїми привітаннями ігротворці прикріпили карту ігрового всесвіту і додали фразу “Розшифруйте минуле і складіть мапу майбутнього”. Звісно ж, багато фанатів сприйняли це як виклик і почали шукати підказки у зображенні.

На їхню думку, Bethesda хочуть сказати де саме розгортатимуться події у 6 частині серії. Орієнтиром були обрані ліхтарики, розміщені на мапі. Один з них знаходиться взагалі за межами карти, тож його одразу відкинули. Інший лежить на території Скайриму, який був місцем дії попередньої гри серії, це сприйняли за “минуле”. Отже, останній ліхтарик вказує безпосередньо на “майбутнє”. І лежить він на території Гаммерфеллу — північно-західної провінції Тамріелю.

Чутки про те, що гравці у The Elder Scrolls VI потраплять до Гаммерфеллу, ходять вже доволі давненько і не перший рік. Тепер і розробники на це натякають. Але чи правда це, на жаль, ми дізнаємося ще дуже нескоро, адже гра не має навіть і приблизної дати релізу. Аналітики вважають, що гра має з’явитися на полицях крамниць у найближчі 5 років.

Читайте також

Кранчі та погане керівництво — причини провального старту Fallout 76

Fallout 76

Що ми дізналися про Starfield цього тижня

fve9agexsayechb

Як вам Xbox & Bethesda Games Showcase? Ділимося враженнями!

Xbox & Bethesda Games Showcase 2022

Розклад найважливіших презентацій “замість Е3”, які транслюватиме PlayUA

Starfield

Фанати зібрали книгу спогадів до 20 річниці з виходу TES III: Morrowind

Morrowind

Skyrim незабаром вийде знову

Skyrim

Starfield та Redfall перенесли на 2023 рік

starfield

Xbox та Bethesda обрали дату, щоб хвалитися новинками у червні

Xbox

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: