Автори The Elder Scrolls VI натякають, де розгортатимуться події гри

Нещодавно автори довгоочікуваної The Elder Scrolls VI вирішили привітати усіх з початком 2021 року. У дописі зі своїми привітаннями ігротворці прикріпили карту ігрового всесвіту і додали фразу “Розшифруйте минуле і складіть мапу майбутнього”. Звісно ж, багато фанатів сприйняли це як виклик і почали шукати підказки у зображенні.

На їхню думку, Bethesda хочуть сказати де саме розгортатимуться події у 6 частині серії. Орієнтиром були обрані ліхтарики, розміщені на мапі. Один з них знаходиться взагалі за межами карти, тож його одразу відкинули. Інший лежить на території Скайриму, який був місцем дії попередньої гри серії, це сприйняли за “минуле”. Отже, останній ліхтарик вказує безпосередньо на “майбутнє”. І лежить він на території Гаммерфеллу — північно-західної провінції Тамріелю.

Чутки про те, що гравці у The Elder Scrolls VI потраплять до Гаммерфеллу, ходять вже доволі давненько і не перший рік. Тепер і розробники на це натякають. Але чи правда це, на жаль, ми дізнаємося ще дуже нескоро, адже гра не має навіть і приблизної дати релізу. Аналітики вважають, що гра має з’явитися на полицях крамниць у найближчі 5 років.

Читайте також

Bethesda випустить обручки у стилі The Elder Scrolls

The Elder Scrolls

Bethesda анонсувала гру про Індіану Джонса. Її продюсером стане Тодд Говард

Netfliх працює над серіалом за мотивами The Elder Scrolls?

На прохання фанатки до Fallout 76 додали інвалідний візок

fallout 76

Братство Сталі завітає у Fallout 76 уже 1 грудня

Fallout 76

Рушій Bethesda нарешті покращили

Skyrim

Підсумки вересня. Стрім-подкаст

Bethesda

Джон Кармак хотів би попрацювати з Bethesda

Джон Кармак

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: