B.R.U.T.E залишитьcя у Fortnite

З 1-го серпня, з початком 10 сезону, в Fortnite з’явилися механічні гіганти B.R.U.T.E. На жаль, таке нововведення прийшло до вподоби далеко не всім. Багато гравців почали скаржитись, що керуючи такими титанами, можна легенько заробити кілька фрагів без особливих зусиль.

Такі зміни в балансі гри привели до того, що гравці попросили Epic Games видалити титанів з Fortnite і навіть запустили хеш-тег #RemoveTheMech, однак розробники відмовилися. Як виявилось, не зовсім збалансована сила титанів з самого початку була планом Epic Games.

Ми в курсі недавніх дискусій (#RemoveTheMech) про B.R.U.T.E і подумали, що це гарна можливість пояснити філософію Fortnite. Міссія Fortnite – об’єднати гравців усіх рівнів разом, щоб вони отримали веселий досвід гри, де виграти може будь-хто… Ми додали B.R.U.T.E у 10 сезоні саме з такою місією. З того моменту, ми побачили як гравці, які раніше не могли когось знищити, почали робити більше фрагів, в той час як кількість вбивств від досвідчених гравців залишилась на тому ж рівні.

Читайте також

Отримайте 3 out of 10: Season Two безкоштовно та назавжди

Отримайте Tales of the Neon Sea безкоштовно та назавжди

Отримайте Creature in the Well безкоштовно і назавжди!

В Epic Games Store з’явиться аналог Discord

Отримайте The Fall безкоштовно та назавжди

4 сезон у Fall Guys розпочнеться рівно за тиждень

fall guys

Отримайте Surviving Mars безкоштовно та назавжди!

Epic Games придбали розробників Fall Guys

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: