B.R.U.T.E залишитьcя у Fortnite

З 1-го серпня, з початком 10 сезону, в Fortnite з’явилися механічні гіганти B.R.U.T.E. На жаль, таке нововведення прийшло до вподоби далеко не всім. Багато гравців почали скаржитись, що керуючи такими титанами, можна легенько заробити кілька фрагів без особливих зусиль.

Такі зміни в балансі гри привели до того, що гравці попросили Epic Games видалити титанів з Fortnite і навіть запустили хеш-тег #RemoveTheMech, однак розробники відмовилися. Як виявилось, не зовсім збалансована сила титанів з самого початку була планом Epic Games.

Ми в курсі недавніх дискусій (#RemoveTheMech) про B.R.U.T.E і подумали, що це гарна можливість пояснити філософію Fortnite. Міссія Fortnite – об’єднати гравців усіх рівнів разом, щоб вони отримали веселий досвід гри, де виграти може будь-хто… Ми додали B.R.U.T.E у 10 сезоні саме з такою місією. З того моменту, ми побачили як гравці, які раніше не могли когось знищити, почали робити більше фрагів, в той час як кількість вбивств від досвідчених гравців залишилась на тому ж рівні.

Читайте також

Отримайте Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 безкоштовно та назавжди

Тепер Fortnite займає втричі менше місця

Fortnite

Отримайте Amnesia: A Machine for Pigs та Kingdom New Lands безкоштовно та назавжди

Отримайте ABZU та Rising Storm 2: Vietnam безкоштовно та назавжди

Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди

Нову відеокарту AMD можна роздивитися у… Fortnite

RX6000

Вартість PS5 та XSX, сюрпризи від DC, проблема 30%… — Підсумки серпня [Подкаст]

Epic Games vs Apple

Підсумки серпня. Стрім-подкаст

Suicide Squad: Kill the Justice League

Популярне