B.R.U.T.E залишитьcя у Fortnite

З 1-го серпня, з початком 10 сезону, в Fortnite з’явилися механічні гіганти B.R.U.T.E. На жаль, таке нововведення прийшло до вподоби далеко не всім. Багато гравців почали скаржитись, що керуючи такими титанами, можна легенько заробити кілька фрагів без особливих зусиль.

Такі зміни в балансі гри привели до того, що гравці попросили Epic Games видалити титанів з Fortnite і навіть запустили хеш-тег #RemoveTheMech, однак розробники відмовилися. Як виявилось, не зовсім збалансована сила титанів з самого початку була планом Epic Games.

Ми в курсі недавніх дискусій (#RemoveTheMech) про B.R.U.T.E і подумали, що це гарна можливість пояснити філософію Fortnite. Міссія Fortnite – об’єднати гравців усіх рівнів разом, щоб вони отримали веселий досвід гри, де виграти може будь-хто… Ми додали B.R.U.T.E у 10 сезоні саме з такою місією. З того моменту, ми побачили як гравці, які раніше не могли когось знищити, почали робити більше фрагів, в той час як кількість вбивств від досвідчених гравців залишилась на тому ж рівні.

Читайте також

Silent Hill на PS5, Нолан підкорив Fortnite, реліз Valorant — PlayNews

Silent Hill

У мережу злили ігролад Gears of War 3 на… PlayStation 3

gears of war 3

Підтверджено використання Unreal Engine 5 у ще одній грі

unreal engine 5

Epic Games Store поверне вам гроші, навіть якщо ви цього не хочете

Epic Games Store / EGS

У EGS розпочався Epic MEGA розпродаж!

До дня “Зоряних Війн” у Fortnite повернули світлові мечі

fortnite

Щоб забирати безкоштовні ігри у Epic Games Store знадобиться двофакторна аутентифікація

EGS

Тревіс Скотт допоміг встановити рекордний онлайн у Fortnite

Fortnite

Популярне