B.R.U.T.E залишитьcя у Fortnite

З 1-го серпня, з початком 10 сезону, в Fortnite з’явилися механічні гіганти B.R.U.T.E. На жаль, таке нововведення прийшло до вподоби далеко не всім. Багато гравців почали скаржитись, що керуючи такими титанами, можна легенько заробити кілька фрагів без особливих зусиль.

Такі зміни в балансі гри привели до того, що гравці попросили Epic Games видалити титанів з Fortnite і навіть запустили хеш-тег #RemoveTheMech, однак розробники відмовилися. Як виявилось, не зовсім збалансована сила титанів з самого початку була планом Epic Games.

Ми в курсі недавніх дискусій (#RemoveTheMech) про B.R.U.T.E і подумали, що це гарна можливість пояснити філософію Fortnite. Міссія Fortnite – об’єднати гравців усіх рівнів разом, щоб вони отримали веселий досвід гри, де виграти може будь-хто… Ми додали B.R.U.T.E у 10 сезоні саме з такою місією. З того моменту, ми побачили як гравці, які раніше не могли когось знищити, почали робити більше фрагів, в той час як кількість вбивств від досвідчених гравців залишилась на тому ж рівні.

Читайте також

Epic Games та Quixel об’єднують зусилля

Підтримай PlayUA та отримай знижку 10$!

Стрім Fortnite Chapter 2

Fortnite: Chapter 2 – більше зброї, мальовничих локацій та новий острів!

День Бетмена: Fortnite, безкоштовні ігри у Epic Store і знижки на Amazon

Borderlands та Fortnite тимчасово об’єднаються в шалену суміш

Fortnite

B.R.U.T.E. все ж таки ослаблять

Fortnite

Epic Games відкрила студію в Кельні

Epic Games

Популярне