B.R.U.T.E залишитьcя у Fortnite

З 1-го серпня, з початком 10 сезону, в Fortnite з’явилися механічні гіганти B.R.U.T.E. На жаль, таке нововведення прийшло до вподоби далеко не всім. Багато гравців почали скаржитись, що керуючи такими титанами, можна легенько заробити кілька фрагів без особливих зусиль.

Такі зміни в балансі гри привели до того, що гравці попросили Epic Games видалити титанів з Fortnite і навіть запустили хеш-тег #RemoveTheMech, однак розробники відмовилися. Як виявилось, не зовсім збалансована сила титанів з самого початку була планом Epic Games.

Ми в курсі недавніх дискусій (#RemoveTheMech) про B.R.U.T.E і подумали, що це гарна можливість пояснити філософію Fortnite. Міссія Fortnite – об’єднати гравців усіх рівнів разом, щоб вони отримали веселий досвід гри, де виграти може будь-хто… Ми додали B.R.U.T.E у 10 сезоні саме з такою місією. З того моменту, ми побачили як гравці, які раніше не могли когось знищити, почали робити більше фрагів, в той час як кількість вбивств від досвідчених гравців залишилась на тому ж рівні.

Читайте також

Borderlands та Fortnite тимчасово об’єднаються в шалену суміш

Fortnite

B.R.U.T.E. все ж таки ослаблять

Fortnite

Epic Games відкрила студію в Кельні

Epic Games

У Fortnite тепер можна покататися на гігантському титані

Fortnite

Wargaming Nexus — новий підрозділ, що розроблятиме передові мобільні проекти

Wargaming

Metro Exodus більше не ексклюзив Epic Games

І пішов Привид на Привида — PlayNews #370

Ghost Recon Breakpoint

[ОНОВЛЕНО] У Epic Games Store розпочався МЕГАрозпродаж!

Epic Games Store

Популярне