Бабуся, яку тримали в заручницях, врятувалася за допомогою Wordle

Популярна веб-гра Wordle врятувала 80-річну жінку Деніз Холт, яку тримали в заручницях. Це сталось після того, як жінка вранці не скинула своїй доньці слово дня, через що сама дочка запідозрила неладне та зателефонувала в поліцію.

Обережно, далі можуть бути тривожні подробиці. 

Деніз Холт прокинулась вночі від того, що закривавлений чоловік Джеймс Х. Девіс III проникнув у будинок. Він був озброєний, однак чим саме не повідомляється. Зараз чоловіка звинувачують у незаконному проникненні в будинок, використанні небезпечної зброї та нападі на офіцера поліції.

Як розповіла сама Деніз, чоловік заліз до неї в ліжко, однак одразу сказав, що не спричинить їй шкоди. Пізніше він наказав їй прийняти з ним душ, після чого передумав та захотів прийняти ванну. Ще трохи згодом він разом з жінкою забарикадувався в підвалі будинку, де просидів 17 годин.

Донька Деніз Холт помітила, що щось пішло не так, коли вранці не отримала нове повідомлення зі загадкою з Wordle, яке мати кидала їй щоранку. Коли ж донька спробувала вийти на зв’язок зі своєю мамою, зв’язку не було. Тоді ж відбувся дзвінок в поліцію, які після годин переговорів прийшли до того, що команда SWAT знешкодила та заарештувала зловмисника.

В результаті саму Деніз Холт доставили в безпечне місце цілком неушкоджену. Жінка пізніше сказала, що їй “дуже пощастило”.

Читайте також

Worldle активно генерує нових підписників для The New York Times

Wordle

The New York Times придбала Wordle

Wordle

Capcom зробив святковий сайт на десятиріччя Dragon’s Dogma

Dragon's Dogma

Бібліотеку Netflix поповнять ще 4 гри, три з яких додадуть сьогодні

Netflix Games

Take Two врешті закрило угоду з придбання Zynga, ставши рекордсменами індустрії

Farmville 3

The Lord of the Rings: Gollum вийде у вересні, але не на Switch

The Lord of the Rings: Gollum

Call of Duty: Modern Warfare II вийде 28 жовтня

mw2 home meta

Книги про Гаррі Поттера від “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” виклали у вільний доступ

Harry Potter

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: