Баґ у Windows 11 дозволяє повернути гроші за всі попередні покупки

Українці знають, що найраще вимикати оновлення Windows, адже Microsoft любить щось ламати в своїх оновленнях ОС для ноутбуків з 2 Гб оперативної пам’яті. Втім, цього разу новина хороша! Ймовірно, ви навіть захочете оновитися до останньої версії Windows 11.

Як повідомляє відомий гакер BilboFromTernopil, йому вдалося знайти баґ в останньому оновленні Windows 11, який дозволяє повернути гроші за всі попередні покупки в Microsoft Store. На жаль, сайт зловмисника tochnonevirus.ua більше не працює, тому повноцінний ґайд для отримання коштів втрачено. Безіменний працівник Microsoft підтвердив, що проблема насправді була. Внаслідок баґу тепер компанія вимушена продавати не лише комп’ютерне залізо та програмне забезпечення, а й солоні горіхи.

Хоча Microsoft відібрала настільки приємний подарунок у звичайних користувачів, варто відзначити, що нещодавно в Україні було запущено Game Pass для ПК. Якщо бажаєте, то ви можете оформити підписку за 190 гривень на місць. Game Pass для ПК включає сотні ігор, зокрема проєкти Microsoft, EA тощо.

ПРИМІТКА: ця новина є вигаданою і створена виключно заради розваги. Будь-які збіги з реальними подіями випадкові або викривлені навмисне.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Сем Альтман, колишній голова OpenAI, тепер працюватиме в Microsoft

Сем Альтман

Xbox стали партнерами з компанією, що спеціалізується на «GPT-подібних» NPC

xbox inworld AI

Філ Спенсер повернув безкоштовний Game Pass працівникам Microsoft

Філ Спенсер

В українському Steam різко подорожчали ігри Activision Blizzard

Sekiro

Ну ось і все! Microsoft нарешті купує Activision Blizzard

ms activision

Симкада для народу — Огляд Forza Motorsport

fm2023 gt3

Activision Blizzard не віддадуть Modern Warfare III і Diablo IV в Game Pass

call of duty modern warfare 3 jpeg 1600x900 crop q85

Британський регулятор CMA попередньо схвалив угоду між Microsoft та Activision

microsoft activision

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: