«Баґи страшніші за зомбі»: перші оцінки Dying Light 2

Довгоочікуваний зомбі-екшн Dying Light 2 з’явиться у продажу в п’ятницю, проте сьогодні спало ембарго, тож нарешті медіа можуть говорити про гру відкрито. Наш огляд з’явиться трохи згодом через обставини, згадані в заголовку, але загалом Dying Light 2 вийшла досить потішною та відмінно впоралася з тим, чого чекали від неї фанати — паркуром, бойовою системою та дослідженням світу, який уночі перетворюється на щось справді моторошне.

А от найбільше камінців посипалося на невигадливу сюжетну кампанію та поганий технічний стан, за якого слід було аж молитися, щоби вам не трапився один із критичних баґів. Саме тому розробники всіляко попереджують тих, хто вже купив диски з грою, не запускати її до патчу першого дня. Що ж, сподіваємося він таки зарадить ситуації.

Наразі середня оцінка гри на Metacritic складає 77 балів на консолях і 75 на ПК. Найвідоміші ігрові видання світу поставили  Dying Light 2 ось такі оцінки:

Загалом же реліз можна вважати успішним, тим паче що розробники вже пообіцяли підтримувати гру щонайменше 5 років — а перша Dying Light теж далеко не відразу стала таким хітом.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Phantom Liberty повертає Cyberpunk 2077 до життя»: перші оцінки доповнення «Ілюзія Свободи»

Cyberpunk 2077

“Найкращий не-ремейк року” — перші оцінки Star Wars Jedi: Survivor

jedi survivor header

Що нового показали на весняному Future Games Show?

Expanse Telltale Future Games Show

“Тріумфальне повернення легенди”: перші оцінки Dead Space Remake

dead space remake isaac clarke

“Там нема нічого хорошого”: перші оцінки Forspoken

forspoken

Претендент на гру року — Перші оцінки Bayonetta 3

Bayonetta 3

Перше сюжетне доповнення Dying Light 2 трішки відклали

Dying Light 2

Dying Light 2 придбали уже 5 млн людей

Dying Light 2 Stay Human

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: