web analytics
ВиНеЗнали

Наступне відео

Неповторний звуковий дизайн і як його створити: інтерв’ю з представниками VP Production

НЕПОВТОРНИЙ ЗВУКОВИЙ ДИЗАЙН і як його створити: інтерв'ю з представниками VP Production

Баґи, від яких зносить дах і зникають ноги (RDR, FIFA 16). ВиНеЗнали #03

Автор: Володимир Вітовський @vovatool

Ексклюзиви бувають різними… Хтось випускає гру лише на своїй платформі, а хтось закидає грошенят розробниками за додаткові візуальні покращення. Та сьогодні ми розповімо про доволі незвичний тип ексклюзивності, адже мова про баґи. Оскільки цифровий магазин Xbox 360 скоро закриють, давайте ми розповімо декілька цікавих фактів саме для цієї консолі. Повністю незнищенні зомбі в Red Dead Redemption? Невидимий м’яч у FIFA? У нас є і те, й інше. Хтозна, може це відео навіть спонукає вас придбати відповідні ігри.

Red Dead Redemption: Undead Nightmare (Xbox 360)

Перша Red Dead Redemption була своєрідним ексклюзивом Microsoft для актуального покоління консолей через зворотню сумісність. Реліз порта для PS4 і Nintendo Switch змінив цю ситуацію. Втім, розповісти хочеться саме про доповнення Undead Nightmare, яке можна запускати як на Xbox 360, так і One чи Series. Саме у платформи Microsoft є доволі цікава особливість, а якщо точніше — баґ. Після одного з патчів для гри (а ви повинні розуміти, що він вийшов давненько) під час проходження доповнення настає момент, коли мерці, що видряпалися з-під землі, стають буквально безсмертними. Це не жарт, скільки би куль ви не вистрелили в них, зеленопикі просто бігатимуть навколо вас. Зазвичай, вони ще й буквально стають безголовми, а їхнє вбрання чомусь перестає бути дрантям.

Гаразд, часто цей баґ таки дозволяє пристрелити чудернацьких безголових жителів RDR. Проблема полягає в тому, що 85% проходження у доповненні — це зачистка поселень від зомбі. Оскільки через баґ трупи технічно перетворюються на звичайних жителів, то навіть якщо ви зможете їх убити, їхні смерті не зараховуватимуться для загального прогресу очистки міста. Вирішення проблеми доволі швидке — потрібно перейти до головного меню й одразу повернутися. Світ перезавантажиться і ви знову зможете відстрелювати довбешки зомбакам. Лише не забувайте зберігатися самостійно перед виходом, адже автоматичні сейви можуть відкинути вас задовго до останньої місії.

Можна ще банально грати в офлайн-режимі без завантаження актуального патчу для гри. Таке кострубате рішення також допомагає уникнути появи баґу. Конкретного пояснення, чому гра так ламається немає. Деякі користувачі вважають, що баґ з’являється через анімації добивання зомбі. Коли персонаж підходить дуже близько до безмозких ворогів, то кнопка вистрелу автоматично вмикає круту катсцену, де Джон Марстон засовує рушницю ледь не в горлянку зомбі. Так чи інакше, доведеться перезаходити у гру кожні півтори години.

FIFA 16 (Xbox 360)

Ви ж колись бачили мигцем змагання, де люди грають на уявних музичних інструментах? Доволі ефектно виглядає. Але чи знаєте ви, як виглядав би футбол без м’яча? Для цього вам потрібно лише запустити FIFA 16 на Xbox 360. Як і у випадку з Red Dead Redemption, у цій грі баґ з’являється після завантаження актуального патчу. Тобто технічто м’яч є на полі, гравці навіть пасують уявною кулею. Втім, для того, щоби дограти матч, вам потрібно задіяти уяву. Так можна приблизно зрозуміти куди летить м’яч і як його перехоплювати. У деяких футболістів на полі ще зникають бутси, зокрема частини ніг. Таке видовище точно спантеличить будь-якого поціновувача спортивних симуляторів.

Так, FIFA 16 зараз не така вже й актуальна, але ми впевнені, що серед наших читачів є фанати саме цієї частини. То як же полагодити все і насолоджуватися грою? Просто замінити стандартний м’яч на якийсь інший у головному меню або безпосередньо перед стартом матчу. Просте рішення для доволі неординарної проблеми. Також можна видалити завантажений патч у головному меню консолі, але запускати гру тоді потрібно без підключення до мережі. Інакше Xbox 360 спробує перевірити наявність оновлень і знову зробить м’яч і ноги деяких гравців невидимими. А ви би перемогли в такому матчі? Що ж, для відповіді на це запитання обов’язково завітайте у коментарі.


Сподіваємося, вам було цікаво прочитати про настільки незвичні ексклюзиви Xbox 360. Якщо ви знаєте схожі баґи, також не забудьте поділитися цікавими історіями. Запам’ятайте лише одне: у кожної проблеми є розв’язання, якщо ви, звісно, не розробники Red Fall.

Інші відео

  • Prince of Persia: The Forgotten Sands (Wii)

    ВиНеЗнали #01. Бракований Most Wanted та справжній Prince of Persia 4

  • Dead Space: Extraction

    ВиНеЗнали #02. Приквел Dead Space та мрія Ендрю Ґарфілда

  • Світ дикої природи Horizon Forbidden West

    Світ дикої природи Horizon Forbidden West [Поради для виживання]

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Трощи, ховайся і з песиками грайся: нові подробиці ігроладу Assassin’s Creed Shadows

Автор: Микола Єрьомін

assassin'screedshadows15

Домашній тріумф: Огляд студентського відкритого кубку ЛДУФК з Counter Strike 2

Автор: BenderUA

1718440506167

Надійні друзі ваших вух: як обрати навушники Samsung Galaxy Buds

Автор: PlayUA

samsung buds 01

Найкращі аксесуари Apple AirTag на 2024 рік

Автор: PlayUA

airtag 03

Монтуй та грай під час відключень! — Огляд ноутбука Acer Predator Triton Neo 16 (PTN16-51)

Автор: Володимир Бортюк

tritonneo16 cover

Які Найбільші Ігрові Тренди 2024 Року?

Автор: PlayUA

games 02

Battle Vision Network, UFO 50, Tides of Tomorrow — Підсумки Day of the Devs SGF Edition 2024

Автор: Барлет Ярослав

battle vision network

LEGO Horizon, Civilization VII, DLC для Alan Wake 2 — Підсумки Summer Game Fest 2024

Автор: Барлет Ярослав

lego horizon