Baldur’s Gate 3 у дочасному доступі затримається на тиждень

Ігротворці зі студії Larian Studios планували випустити Baldur’s Gate 3 у дочасному доступі вже 30 вересня, але не все пішло за планом. Раніше старт вже переносили через те, що розробники просто не встигали доробити все вчасно, адже пандемія суттєво сповільнила темпи роботи. Цього разу на перешкоді стали проблеми з локалізацією, розробникам знадобилося більше часу для перевірки. Larian Studios взяли невеличку відстрочку на тиждень. Цього на їх думку має вистачити. Гра має з’явитися у дочасному доступі 6 жовтня.

Окремо розробники зазначили, що гра ще не пройшла тестування через World Tester. Це спеціальний штучний інтелект, який користується доволі великим попитом у індустрії. Він проходить гру на високій швидкості і паралельно перевіряє роботу всіх механік. Автори Baldur’s Gate 3 впевнені, якщо гра не зламає цю систему тестування, то гравцям не потрібно буде боятися критичних баґів та інших проблем.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Larian Studios відкрили офіс у Варшаві

p.ua.larian Варшава

Розробники ПК ігор поважають відкритість і демократичність Steam

steam

Baldur’s Gate 3 | Особливість кооперативного проходження (BEnderUA)

BEnderUA Baldur's Gate 3

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Larian Studios не буде створювати ні Baldur’s Gate 4, ні DLC до BG3

baldur's gate 3

Що ви придбали (чи подарували) на Весняному розпродажі в Steam?

Дупи і контроверсія, або Як працюють подвійні стандарти

stellar blade

У Baldur’s Gate 3 модифікації працюватимуть на усіх платформах

baldur's gate 3 20230915171910