Baldur’s Gate 3 вийде у 2020 році. Втім, лише у дочасному доступі

Компанія Hasbro (яка володіє Wizards of the Coast) у нещодавньому  звіті інвесторам розповіла про всі прийдешні ігри за ліцензіями Dungeons & Dragons та MTG: діаблоїд Magic Legends, кооперативний рольовий екшн Dark Alliance та купу інших проектів — компанія запланувала випускати щонайменше по одній ліцензованій грі в рік аж до 2025.

Поміж усього іншого, було оголошено, що рольова гра Baldur’s Gate 3 вийде наприкінці року в дочасному доступі. Студія Larian вже двічі практикувала подібне з Divinity: Original Sin, і воно навіть на краще. Так, у Larian тепер працює понад 350 осіб, проте навіть з таким великим штатом і належним фінансуванням за півтора роки з часу анонсу навіть такі майстри ролівок не змогли би закінчити настільки амбіційний проект. Не забуваймо, що в момент анонсу яснозорий Свен Вінке обіцяв, що Baldur’s Gate 3 матиме цілу купу речей, яких любителі RPG ніколи раніше не бачили. А зважаючи, що цей же чоловік відповідальний за Divinity: Original Sin 2, це дуууже гучна заява.

Втім, 27 лютого нас чекає перший показ ігроладу гри — навряд чи Свен розкриє всі козирі, але так гравці нарешті матимуть уявлення, чого чекати.

Нагадуємо, що сюжет Baldur’s Gate 3 розгортатиметься за 100 років після подій оригінальної дилогії, а в основі гри лежатиме п’ята редакція рольової системи Dungeons & Dragons.

Реліз гри попередньо запланований на ПК і Stadia. Та зважаючи, як майстерно Larian адаптували ізометричні ролівки для консолей, то і Baldur’s Gate 3 дещо згодом має всі шанси вийти на консолях нового покоління.

Читайте також

Baldur’s Gate 3 вийде з дочасного доступу не раніше 2023 року

Наступний патч для Baldur’s Gate 3 додасть клас чарівника

baldur's gate 3

Які масштабні нововведення очікують Baldur’s Gate 3 у липні

Baldur's Gate 3

Baldur’s Gate 3 отримала масштабне оновлення з новим контентом

Baldur's Gate 3

З наступним патчем Baldur’s Gate 3 не підтримуватиме старі збереження

Baldur’s Gate III

Baldur’s Gate 3 у дочасному доступі затримається на тиждень

Оголошено дату релізу та системні вимоги Baldur’s Gate III

baldur's gate III

Baldur’s Gate III вийде в дочасному доступі на місяць пізніше, десь у вересні

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: