Baldur’s Gate 3 вийде з дочасного доступу не раніше 2023 року

Працівники Larian Studios повідомили, що Baldur’s Gate 3 перебуває на фінальному етапі розробки. Втім, хоча гра і вже має весь запланований контент, розробники планують витратити щонайменше рік на балансування класів, запис озвучення, оптимізацію, усування баґів та інші роботи,які доведуть гру до якнайкращого стану.

За попередніми прогнозами Larian, повноцінний реліз Baldur’s Gate 3 має статися десь у 2023 році, однак точніший час розробники вказувати поки не ризикують. Однак до кінця 2022 студія все ж має намір визначитися з остаточною датою релізу.

Нагадуємо, що Baldur’s Gate 3 вийшла в дочасному доступі Steam у жовтні 2020 року, і хоча вона містила всього лише вступний акт (найкоротший з усіх), цього вистачило, щоби вона заочно претендувала на звання найкращої гри року свого релізу.

А вчора вийшло вже сьоме оновлення, яке поліпшило інтерфейс, сінематики, додало нову систему ближнього бою (зокрема, тепер можна жбурляти у ворогів підручними предметами, меблями, тваринками і навіть іншими персонажами, якщо зможете їх підняти), нову музику, анімації, клас варвара та ще кількасот поліпшень.

Майте на увазі, Baldur’s Gate 3 у дочасному доступі відразу продається за релізною ціною, тому ми не закликаємо купувати її вже зараз (власне, як і взагалі не купувати ігри до релізу). Втім, якщо ви таки хочете спробувати почати знайомство з Baldur’s Gate 3 (на щастя, для цього необов’язково грати в попередні частини серії) й очманіти від багатства її можливостей, яке є навіть більшим, ніж у Divinity: Original Sin 2, то вперед!

Читайте також

Наступний патч для Baldur’s Gate 3 додасть клас чарівника

baldur's gate 3

Які масштабні нововведення очікують Baldur’s Gate 3 у липні

Baldur's Gate 3

Baldur’s Gate 3 точно не вийде в 2021

Baldur’s Gate 3 отримала масштабне оновлення з новим контентом

Baldur's Gate 3

Baldur’s Gate 3 у дочасному доступі затримається на тиждень

Оголошено дату релізу та системні вимоги Baldur’s Gate III

baldur's gate III

Baldur’s Gate III вийде в дочасному доступі на місяць пізніше, десь у вересні

Презентацію Guerrilla Collective перенесли через протести у США

Guerrilla Collective

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: