Batgirl у Batman: Arkham Knight (і не тільки)

Щойно Warner Bros. та Rocksteady оголосили про появу Season Pass до Batman: Arkham Knight, ігрова спільнота почала крутити пальцями біля скроні. Причиною цього стала неймовірна ціна сезонного абонемента — замість звичних 20 баксів “бетменівський” Season Pass коштує 40 доларів, якщо купувати його відразу з грою (проста арифметика: 60+40=100 — саме стільки слід відвалити за преміум-видання). А якщо купувати окремо, то абонемент обійдеться у шалених 50 доларів!

Ґеймерів мучило запитання: Що такого може містити Season Pass, щоби виправдати свою ціну?

За словами керівника проекту Сефтона Гілла, хоча “Лицар Аркема” і завершить історію самого Бетмена, розробники вигадали чимало інших завдань, випробувань і персонажів. Цього додаткового добра має вистачити, щоби регулярно “підгодовувати” гравців упродовж 6 місяців після релізу гри. І щоби довести доречну вартість сезонного абонемента, автори гри трішки розповіли про заплановані доповнення.

Першим із них стане Batgirl: A Matter of Family — приквел до всієї серії Batman: Arkham, в якому нам уперше дозволять зіграти за Барбару Ґордон, також знану як Бетґерл. Дівчина тут ще не стала Оракулом (закулісним помічником Темного Лицаря) і готова своїми ще здоровими ногами надавати підсрачників поганцям. До всього, події кампанії відбуватимуться у геть новій локації, якої не буде в основній грі.

1430629171-batman-arkham-knight-season-pass

The Season of Infamy доповнить гру новими сюжетними гілками, де Бетменові доведеться подолати злісних суперзлочинців, які вчиняють безлад у Ґотемі, а також новими пристроями та ігроладними особливостями.

Gotham City Stories (на манір Liberty City Stories) дозволить нам виконати завдання за союзників Бетмена — Робіна, Найтвінґа, Жінку-Кішку та Азраїла — які охоплять події до, після та під час основного сюжету Arkham Knight.

Legendary Batmobiles with Themed Tracks, як зрозуміло із назви, буде повністю присвячене основному транспортові Темного Лицаря і міститиме як найрізноманітніші варіації Бетмобіля за всю його 75-річну історію, так і жменю додаткових трас.

Crimefighter Challenge Maps буде цілком уже звичним набором додаткових випробувальних мап для різних героїв.

Character Skins Pack — ще більше додаткових костюмчиків для Кажана, його підручних хлопчиків та Кішечки. Також стандартний елемент джентельменського набору DLC.

І це ще не враховуючи двох міні-кампаній за Харлі Квінн та Червого Каптура, які отримають ті, хто замовив гру через Gamestop. Втім, є підстави припускати, що і вони з часом стануть доступними решті гравців.

На щастя, у нашому регіоні ціна  все ж буде удвічі нижчою — 30 доларів за гру та 20 за Season Pass.

Нагадуємо, що Batman: Arkham Knight виходить 23 червня для Playstation 4, Xbox One та PC.

Читайте також

Серіал «Болотяна істота» закрито! Чому?

swamp-thing-dc-universe

Деталі перезапуску фільму по Mortal Kombat

Огляд фільму «Покемон детектив Пікачу»

Покемон детектив Пікачу / Pokémon Detective Pikachu (2019)

Герої Ліги Справедливості стануть лихими

Огляд фільму «Шазам!»

Огляд фільму «Наркокур’єр»

Наркокур'єр

Огляд фільму «Крід ІІ: Спадок Роккі Бальбоа»

Крід ІІ: Спадок Роккі Бальбоа / Creed II (2019)

Аквамен — невже краще за Диво-жінку? Враження від перегляду

АКВАМЕН — невже краще за ДИВО-ЖІНКУ? Враження від перегляду Aquaman (2018)

Популярне