Batgirl у Batman: Arkham Knight (і не тільки)

Щойно Warner Bros. та Rocksteady оголосили про появу Season Pass до Batman: Arkham Knight, ігрова спільнота почала крутити пальцями біля скроні. Причиною цього стала неймовірна ціна сезонного абонемента — замість звичних 20 баксів “бетменівський” Season Pass коштує 40 доларів, якщо купувати його відразу з грою (проста арифметика: 60+40=100 — саме стільки слід відвалити за преміум-видання). А якщо купувати окремо, то абонемент обійдеться у шалених 50 доларів!

Ґеймерів мучило запитання: Що такого може містити Season Pass, щоби виправдати свою ціну?

За словами керівника проекту Сефтона Гілла, хоча “Лицар Аркема” і завершить історію самого Бетмена, розробники вигадали чимало інших завдань, випробувань і персонажів. Цього додаткового добра має вистачити, щоби регулярно “підгодовувати” гравців упродовж 6 місяців після релізу гри. І щоби довести доречну вартість сезонного абонемента, автори гри трішки розповіли про заплановані доповнення.

Першим із них стане Batgirl: A Matter of Family — приквел до всієї серії Batman: Arkham, в якому нам уперше дозволять зіграти за Барбару Ґордон, також знану як Бетґерл. Дівчина тут ще не стала Оракулом (закулісним помічником Темного Лицаря) і готова своїми ще здоровими ногами надавати підсрачників поганцям. До всього, події кампанії відбуватимуться у геть новій локації, якої не буде в основній грі.

1430629171-batman-arkham-knight-season-pass

The Season of Infamy доповнить гру новими сюжетними гілками, де Бетменові доведеться подолати злісних суперзлочинців, які вчиняють безлад у Ґотемі, а також новими пристроями та ігроладними особливостями.

Gotham City Stories (на манір Liberty City Stories) дозволить нам виконати завдання за союзників Бетмена — Робіна, Найтвінґа, Жінку-Кішку та Азраїла — які охоплять події до, після та під час основного сюжету Arkham Knight.

Legendary Batmobiles with Themed Tracks, як зрозуміло із назви, буде повністю присвячене основному транспортові Темного Лицаря і міститиме як найрізноманітніші варіації Бетмобіля за всю його 75-річну історію, так і жменю додаткових трас.

Crimefighter Challenge Maps буде цілком уже звичним набором додаткових випробувальних мап для різних героїв.

Character Skins Pack — ще більше додаткових костюмчиків для Кажана, його підручних хлопчиків та Кішечки. Також стандартний елемент джентельменського набору DLC.

І це ще не враховуючи двох міні-кампаній за Харлі Квінн та Червого Каптура, які отримають ті, хто замовив гру через Gamestop. Втім, є підстави припускати, що і вони з часом стануть доступними решті гравців.

На щастя, у нашому регіоні ціна  все ж буде удвічі нижчою — 30 доларів за гру та 20 за Season Pass.

Нагадуємо, що Batman: Arkham Knight виходить 23 червня для Playstation 4, Xbox One та PC.

Читайте також

У The Batman нас чекає погоня на мотоциклах від першої особи

Майкл Б. Джордан стане продюсером кінокоміксу від DC

Warner Bros. змінили дату прем’єри “Матриці 4”, нового “Бетмена” та багато ще чого

Стімпанк, майбутнє і Nemesis: якими були скасовані ігри про Бетмена

Batman

Нові переноси: Диво-жінка 1984, Дюна, Душа, Чорна Вдова

Wonder Woman 1984

Політ крізь сплетіння часоліній — Огляд фільму «Тенет»

Тенет

Загадку Ріддлера з трейлеру “Бетмена” Метта Рівза розгадано

Що варто придбати на розпродажі з нагоди DC FanDome у Steam?

Batman