Batman: Laggy Knight або B значить Bug (ОНОВЛЕНО)

Привіт. Як ми вже повідомляли вчора, ПК-версія Batman: Arkham Knight вийшла, м’яко кажучи, не готовою в день релізу. Хлопці з порталу dsogaming копнули глибше і дізнались, що окрім загальних проблем з працездатністю та просіданнями FPS, в портованій версії взагалі відсутні деякі графічні ефекти, такі як ambient occlusion, візуальна якість фотографічний елементів — bokeh DOF та навіть текстури і шейдери дощу…

2

Консольні версії таких проблем не мають, що до всирачки дивно. Ні, не те, що на консолях немає баґів, а те, що на консолях присутня більша кількість ефектів. Крім того якість текстур на консолях краща (зупиніть планету, я зійду). Винуватцями продукту такої кривизни стали Iron Galaxy Studios, руками яких і відбувалося портування гри на ПК. А як вказано у фінальних титрах гри — Iron Galaxy, це всього лише 12 чоловік! Не зрозуміло чому Warner Bros передали такий важливий продукт в руки студії, яка не відзначалася значними успіхами. Хоча на вікіпедії вказано, що хлопці з Iron Galaxy приймали участь у портуванні Bioshock Infinite та Batman: Arkham Origins, де таких значних проблем не простежувалося. Історія таємнича, але всю провину варто складати саме на Warner як на видавця, адже саме вони вирішують пускати в реліз сирий продукт чи ні.

iron_galaxy_batman

На форумах Rocksteady сотні тем, де люди описують свої проблеми з працездатністю ПК-версії, розробники запевняють, що їм відомо про проблеми і вони вже працюють над вирішенням. Що ми можемо зрозуміти з описаного вище? Те, що залатають гру не так і швидко, а точніше не так швидко, як того хотілося б. А це в свою чергу значить, що і наш огляд затримається на такий же термін.

Єдиним позитивом у всій цій історії є те, що Steam може відшкодувати гроші за це неподобство. Ми вже вангуємо, що Batman: Arkham Knight стане найбільш відшкодовуваним продуктом в крамниці дядька Ґейба.


UPDATE: Видавництво Warner Bros. призупинило продажі ПК-версії Batman: Arkham Knight. На офіційному форумі WBGAMES з’явилося офіційне оголошення, де сказано:

Дорогі власники ПК-версії Batman: Arkham Knight.

Приносимо вибачення тим з вас, хто зазнав проблем з працездатністю гри. Ми сприймаємо такі речі дуже серйозно, тому було прийнято рішення призупинити продажі гри для ПК поки ми розбираємось з проблемою і приведемо гру до належних стандартів. Ми дуже цінуємо нашу аудиторію і знаємо, що значна її кількість насолоджується ігровим процесом, але ми хочемо довести цю кількість до 100%.

Дякуємо гравцям, які надали нам конструктивний фідбек. Ми продовжуємо моніторити офіційні форуми і прислухаємося до ваших проблем, а поки що радимо незадоволеним якістю гри звернутися по відшкодування грошей за допомогою Steam.

Ми дякуємо за ваше розуміння і терпіння. Триматимемо вас в курсі подій і обов’зково надамо вам можливість зіграти у фінальну частину пригод темного лицаря в якості, якої він заслуговує.

 

Читайте також

Нові переноси: Диво-жінка 1984, Дюна, Душа, Чорна Вдова

Wonder Woman 1984

Політ крізь сплетіння часоліній — Огляд фільму «Тенет»

Тенет

Оприлюднено розклад онлайн-фестивалю DC FanDome

DC

Усе, ігровий підрозділ Warner Bros. передумали продавати

[ОНОВЛЕНО] Rocksteady дійсно розробляє гру про Загін Самогубців

“ТЕНЕТ” вийде в Україні наприкінці літа

TENET

“ТЕНЕТ” Крістофера Нолана відклали на невизначений термін

Джейсон Шраєр розповів про гру за мотивами Гаррі Поттера

Harry Potter

Популярне