Batman: Laggy Knight або B значить Bug (ОНОВЛЕНО)

Привіт. Як ми вже повідомляли вчора, ПК-версія Batman: Arkham Knight вийшла, м’яко кажучи, не готовою в день релізу. Хлопці з порталу dsogaming копнули глибше і дізнались, що окрім загальних проблем з працездатністю та просіданнями FPS, в портованій версії взагалі відсутні деякі графічні ефекти, такі як ambient occlusion, візуальна якість фотографічний елементів — bokeh DOF та навіть текстури і шейдери дощу…

2

Консольні версії таких проблем не мають, що до всирачки дивно. Ні, не те, що на консолях немає баґів, а те, що на консолях присутня більша кількість ефектів. Крім того якість текстур на консолях краща (зупиніть планету, я зійду). Винуватцями продукту такої кривизни стали Iron Galaxy Studios, руками яких і відбувалося портування гри на ПК. А як вказано у фінальних титрах гри — Iron Galaxy, це всього лише 12 чоловік! Не зрозуміло чому Warner Bros передали такий важливий продукт в руки студії, яка не відзначалася значними успіхами. Хоча на вікіпедії вказано, що хлопці з Iron Galaxy приймали участь у портуванні Bioshock Infinite та Batman: Arkham Origins, де таких значних проблем не простежувалося. Історія таємнича, але всю провину варто складати саме на Warner як на видавця, адже саме вони вирішують пускати в реліз сирий продукт чи ні.

iron_galaxy_batman

На форумах Rocksteady сотні тем, де люди описують свої проблеми з працездатністю ПК-версії, розробники запевняють, що їм відомо про проблеми і вони вже працюють над вирішенням. Що ми можемо зрозуміти з описаного вище? Те, що залатають гру не так і швидко, а точніше не так швидко, як того хотілося б. А це в свою чергу значить, що і наш огляд затримається на такий же термін.

Єдиним позитивом у всій цій історії є те, що Steam може відшкодувати гроші за це неподобство. Ми вже вангуємо, що Batman: Arkham Knight стане найбільш відшкодовуваним продуктом в крамниці дядька Ґейба.


UPDATE: Видавництво Warner Bros. призупинило продажі ПК-версії Batman: Arkham Knight. На офіційному форумі WBGAMES з’явилося офіційне оголошення, де сказано:

Дорогі власники ПК-версії Batman: Arkham Knight.

Приносимо вибачення тим з вас, хто зазнав проблем з працездатністю гри. Ми сприймаємо такі речі дуже серйозно, тому було прийнято рішення призупинити продажі гри для ПК поки ми розбираємось з проблемою і приведемо гру до належних стандартів. Ми дуже цінуємо нашу аудиторію і знаємо, що значна її кількість насолоджується ігровим процесом, але ми хочемо довести цю кількість до 100%.

Дякуємо гравцям, які надали нам конструктивний фідбек. Ми продовжуємо моніторити офіційні форуми і прислухаємося до ваших проблем, а поки що радимо незадоволеним якістю гри звернутися по відшкодування грошей за допомогою Steam.

Ми дякуємо за ваше розуміння і терпіння. Триматимемо вас в курсі подій і обов’зково надамо вам можливість зіграти у фінальну частину пригод темного лицаря в якості, якої він заслуговує.

 

Читайте також

“Бетґерл” ймовірно отримає кінореліз за межами HBO Max

Бетдівчина

Людина, яка нагадує. Огляд фільму «The Batman»

The Batman

Перші 10 хвилин нового “Бетмена” можна подивитись безкоштовно і… Легально

Роберт Паттінсон

Джейсон Момоа зіграє в кіноадаптації Minecraft

Minecraft

Росіяни не побачать нові фільми Warner Bros., Disney та Sony

batman

Аніме за мотивами “Володаря перснів” отримало дату релізу

Lord of the Rings: The War of the Rohirrim

Batman Arkham Collection вийде на Switch до кінця цього року

Batman: Arkham Knight

Suicide Squad: Kill the Justice League тихо перенесли на 2023

ss fed60f765e3b5facf915d0b70b7a05105aa3525b.1920x1080

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: