Battlefield 2042 матиме повний кросплей і спільну прогресію між ПК та консолями

Напередодні показу на EA Play, розробники Battlefield 2042 виклали ЧаПи, які щодня доповнювали на основі запитів спільноти. Сьогодні там з’явилася інформація про перші закриті технічні тестування, заплановані на кінець літера (зареєструватися конкретно на цей плейтест не вийде, а от створити універсальне зголошення для всіх ігор EA можете ось тут). Основне завдання цього закритого тесту — перевірка кросплею.

Так, Battlefield матиме повний кросплей між ПК, PS5 і Xbox Series. Зазвичай його буде ввімкнено, проте гравці зможуть у будь-який час ввімкнути підбір лише в межах своєї платформи. Варто зауважити, що власники PS4 і Xbox One не зможуть грати разом із власниками інших платформ. Щоправда, це може стосуватися тільки тестового періоду і в майбутньому розробники об’єднають не лише платформи, а й консольні покоління.

А от що стосується прогресії та магазину ігрової косметики, то вони відразу будуть спільними для ПК, PlayStation і Xbox. Тому якщо ви раптом захочете змінити платформу або пограти десь зі свого акаунта, можете бути певні, що всі ваші здобутки та придбані предмети нікуди не подінуться.

Більше подробиць та ігроладних кадрів Battlefield 2042 ми побачимо 22 липня на показі EA Play. Сама ж гра, нагадуємо, з’явиться у продажу 21 жовтня.

Читайте також

Battlefield 2042 стане безкоштовною. Це лише питання часу

Battlefield 2042

У Horizon Forbidden West забагато людей [трейлер]

horizon forbidden west

Для Battlefield 2042 не хочуть створювати чіти

Battlefield 2042

PS5 зможе запускати ігри з усіх попередніх PlayStation

Death Stranding – це не просто симулятор кур’єра (Таємна кімната)

death stranding directors cut ps5 не просто симулятор кур'єра

Перевидання The Last of Us на PS5 і ПК вийде в другому півріччі 2022

The Last of Us

Sony офіційно анонсувала PlayStation VR2… але так і не показала його

psvr2

Нова Call of Duty буде присвячена боротьбі з наркокартелями в Колумбії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: