Battlefield 2042 матиме повний кросплей і спільну прогресію між ПК та консолями

Напередодні показу на EA Play, розробники Battlefield 2042 виклали ЧаПи, які щодня доповнювали на основі запитів спільноти. Сьогодні там з’явилася інформація про перші закриті технічні тестування, заплановані на кінець літера (зареєструватися конкретно на цей плейтест не вийде, а от створити універсальне зголошення для всіх ігор EA можете ось тут). Основне завдання цього закритого тесту — перевірка кросплею.

Так, Battlefield матиме повний кросплей між ПК, PS5 і Xbox Series. Зазвичай його буде ввімкнено, проте гравці зможуть у будь-який час ввімкнути підбір лише в межах своєї платформи. Варто зауважити, що власники PS4 і Xbox One не зможуть грати разом із власниками інших платформ. Щоправда, це може стосуватися тільки тестового періоду і в майбутньому розробники об’єднають не лише платформи, а й консольні покоління.

А от що стосується прогресії та магазину ігрової косметики, то вони відразу будуть спільними для ПК, PlayStation і Xbox. Тому якщо ви раптом захочете змінити платформу або пограти десь зі свого акаунта, можете бути певні, що всі ваші здобутки та придбані предмети нікуди не подінуться.

Більше подробиць та ігроладних кадрів Battlefield 2042 ми побачимо 22 липня на показі EA Play. Сама ж гра, нагадуємо, з’явиться у продажу 21 жовтня.

Читайте також

ПК-версію Uncharted: Legacy of Thieves перенесли на жовтень

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

У PlayStation Store теж розпочався літній цінопад

PlayStation

Кросплей між EGS та Steam тепер можливий!

Epic Games Store

Вихід другої частини Final Fantasy 7 Remake заплановано на «наступну зиму»

final fantasy VII rebirth

Чутки: Sony планує випустити «професійний» ґеймпад для PS5

DualSense

Чутки: EA забила на Battlefield 2042 і розробляє нову частину серії

Battlefield 2042

Ремейк The Last of Us вийде у вересні на PS5, а в 2023 — на ПК

tlou part1

Творці Battlefield 2042 врешті показали наповнення першого сезону

Battlefield 2042

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: