Battlefield 2042 провалилася через Halo Infinite

Керівництво Electronic Arts провело зустіч, під час якої обговорили провальний запуск та майбутнє Battlefield 2042. Проблеми гри пояснили наступними чинниками: новий рушій, пандемія та Halo Infinite.

Під час зустрічі, керівництво більше 20 хвилин приділило Battlefield 2042. Як повідомляють Xfire, у компанія вагомими причинами провалу гри бачать перехід на, можна сказати, новий рушій Frostbite, який для гри довелось цілком оновити. Це, разом з проблемами викликаними пандемією, привело до ряду технічних проблем, про які компанія знала, однак не змогла вчасно виправити.

Ще однією причиною, чому Battlefield 2042 провалилася, вважають реліз Halo Infinite, яка була відполіровнаою та мала мінімум технічних проблем на старті. DICE були переконані, що вони можуть впоратися з усіма багами та недопрацюваннями, які з’являться на релізі, і що вони ніяк не зашкодять грі, однак коли в той же час вийшла Halo Infinite, у якої не було явних проблем, гравці почали порівнювати дві гри, і, очевидно, не на користь DICE.

Також було зазначено, що компанія знає про всі проблеми з грою, та працює над їх вирішенням. На жаль, зараз це лише слова і поки жодних великих покращень у грі ми ще не побачили, однак, їх варто очікувати разом з початком першого сезону, який зараз планують на літо.

Читайте також

Чутки: Ігролад неанонсованої мобільної Need For Speed злили в мережу

Need for Speed

EA обʼєднала дві студії, щоб зробити гонкову гру мрії

Ремейк Dead Space вийде у січні 2023 року

Dead Space

FIFA 23 стане останньою грою в серії

FIFA

EA розробляють гру за мотивами “Володаря перснів”, але є нюанс

Володар перснів

Початок другого сезону Halo Infinite «вибоїстий», як дороги навесні

Halo Infinite

Apex Legends Mobile вийде цього місяця

Apex Legends

Зовсім скоро Battlefield 2042 зʼявиться в Xbox Game Pass

Battlefield 2042

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: