Battlefield 2042 провалилася через Halo Infinite

Керівництво Electronic Arts провело зустіч, під час якої обговорили провальний запуск та майбутнє Battlefield 2042. Проблеми гри пояснили наступними чинниками: новий рушій, пандемія та Halo Infinite.

Під час зустрічі, керівництво більше 20 хвилин приділило Battlefield 2042. Як повідомляють Xfire, у компанія вагомими причинами провалу гри бачать перехід на, можна сказати, новий рушій Frostbite, який для гри довелось цілком оновити. Це, разом з проблемами викликаними пандемією, привело до ряду технічних проблем, про які компанія знала, однак не змогла вчасно виправити.

Ще однією причиною, чому Battlefield 2042 провалилася, вважають реліз Halo Infinite, яка була відполіровнаою та мала мінімум технічних проблем на старті. DICE були переконані, що вони можуть впоратися з усіма багами та недопрацюваннями, які з’являться на релізі, і що вони ніяк не зашкодять грі, однак коли в той же час вийшла Halo Infinite, у якої не було явних проблем, гравці почали порівнювати дві гри, і, очевидно, не на користь DICE.

Також було зазначено, що компанія знає про всі проблеми з грою, та працює над їх вирішенням. На жаль, зараз це лише слова і поки жодних великих покращень у грі ми ще не побачили, однак, їх варто очікувати разом з початком першого сезону, який зараз планують на літо.

Читайте також

EA закрила серію Project CARS і розпустила Slightly Mad Studios

Автори Destiny готують перезапуск Marathon. Sony залишиться за бортом

marathon1

Вслід за Ubisoft: Electronic Arts закриває сервери старих проєктів

Mirror's Edge

Кросплей, кастомізація, кооп: Анонсовано The Sims 5!

sims diamond

EA натякнули на розробку ремейку Dead Space 2

Dead Space

Origin врешті відправлять на пенсію. EA випустила новий клієнт для ПК

EA настільки хотіла гру по «Зоряних війнах», що скасувала переосмислення серії Plants vs. Zombies

Plants vs Zombies

Стрім FIFA 23 (востаннє з EA)

fifa 23

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: