Battlefield 6 матиме безкоштовний мультиплеєр?

Наприкінці минулого тижня EA розіслала кільком фан-спільнотам опитування стосовно Battlefield 6. Ясна річ, респонденти не втрималися й виклали його в мережу.

Опитування було побудоване довкола реакції фанатів на можливі особливості Battlefield 6. Зокрема, йшлося про безкоштовні мультиплеєрні режими, появу платної бойової перепустки, систему кланів, регулярну видозміну мап тощо.

Натяк тут доволі очевидний: надивившись на успіхи Call of Duty: Warzone, ЕА хоче і собі застосувати таку ж модель. Тим паче, що наприкінці минулого року стало відомо, що студія Criterion, яка розробляла режим Firestorm для Battlefield 5, долучилася до створення шостої частини шутера.

Втім, хто його зна, можливо задля створення сильнішої конкуренції Battlefield 6 не обмежиться лише своїм аналогом “королівської битви”, а й розщедриться на кілька додаткових безкоштовних мультиплеєрних режимів.

Нагадуємо, реліз Battlefield 6 запланований на осінь 2021 року. А за словами інсайдерів, повноцінний анонс гри запланований на травень. Battlefield 6 вийде на ПК і консолях обох поколінь, матиме кросплей (принаймні, на консолях), укотре поліпшену систему руйнування та підтримку масштабних боїв на 128 гравців одночасно.

Читайте також

Mass Effect Legendary Edition відправилася “на золото”

Ось наскільки гарнішим буде перевидання Mass Effect

Mass Effect Legendary Edition

Відомо дати проведення та головних учасників E3 2021

Ґеймдиректор Anthem звільнився з BioWare

Заробити 1000$ не вийде: оголошено перші оцінки It Takes Two

It Takes Two

5 ігор, з якими варто ознайомитися завдяки підписці EA Play

EA Play

EA Play нарешті стане частиною Xbox Game Pass на ПК

У Steam триває розпродаж ігор за мотивами Star Wars

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: