Battlefield 6 матиме безкоштовний мультиплеєр?

Наприкінці минулого тижня EA розіслала кільком фан-спільнотам опитування стосовно Battlefield 6. Ясна річ, респонденти не втрималися й виклали його в мережу.

Опитування було побудоване довкола реакції фанатів на можливі особливості Battlefield 6. Зокрема, йшлося про безкоштовні мультиплеєрні режими, появу платної бойової перепустки, систему кланів, регулярну видозміну мап тощо.

Натяк тут доволі очевидний: надивившись на успіхи Call of Duty: Warzone, ЕА хоче і собі застосувати таку ж модель. Тим паче, що наприкінці минулого року стало відомо, що студія Criterion, яка розробляла режим Firestorm для Battlefield 5, долучилася до створення шостої частини шутера.

Втім, хто його зна, можливо задля створення сильнішої конкуренції Battlefield 6 не обмежиться лише своїм аналогом “королівської битви”, а й розщедриться на кілька додаткових безкоштовних мультиплеєрних режимів.

Нагадуємо, реліз Battlefield 6 запланований на осінь 2021 року. А за словами інсайдерів, повноцінний анонс гри запланований на травень. Battlefield 6 вийде на ПК і консолях обох поколінь, матиме кросплей (принаймні, на консолях), укотре поліпшену систему руйнування та підтримку масштабних боїв на 128 гравців одночасно.

Читайте також

У Battlefield 1 тривають безкоштовні вихідні

Battlefield 1

Анонсовано рімейк Dead Space

Dead Space

EA Play у виконанні PlayUA

Battlefield 2042

Автори Apex Legends стильно тизерять нового персонажа та сезон

Apex Legends

Хакери оприлюднили частину викрадених даних Electronic Arts

electronic arts

Оголошено компанії, які завітають на Gamescom 2021

gamescom

FIFA 22 вийде у жовтні й матиме нову систему анімації… але тільки на PS5 і Xbox Series

FIFA 22 покажуть наприкінці цього тижня

FIFA 22

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: