Battlefield Hardline: Karma — аналіз ігроладного трейлера

Автор: Олекса Мельник @CHOBUDA

Вчорашній трейлер Battlefield Hardline не лише знову продав ще не випущену гру усім підліткам від 12 до 45, а й спровокував кілька цікавих думок. Нам обіцяють один із найшвидших бойовиків сучасності (про Quake і Unreal Tournament вже всі забули) в лаштунках кримінальної драми, але нарешті на боці хороших хлопців.

Маємо клішованих бандюків, які не можуть вирушити на справу без дози „сніжку“. Маємо клішованого боса поліцейських, який засуджує активні дії підлеглих. Маємо клішованого латиноса і клішованого героя з клішованими вибухами, перестрілками і погонями. „Графін“ завезли, але рівно стільки, щоб і на середняках пішло, і графодрочери не блювали.

І хоч трейлер кричить: „Подивіться, ви все це вже бачили!“, а все одно купити гру хочеться. Сюжетно іграшка зараз схожа на позашлюбну дитину „Останнього героя бойовика“ зі Шварценеґґером і кримінального серіалу „Злочинні зв’язки“. Так, ми дійсно бачили таких історій мільйон. Але ми в них не гралися.

Тому певен, що саме завдяки багаторівневій заклішованості Battlefield Hardline збере довкола себе фанатів бойовиків і кримінальних драм, лиш би вона не виявилася незумисне пародійною, бо двічі успіх Far Cry 3: Blood Dragon повторити не вдасться.

А ігроладно в сюжетній кампанії нас чекає дозоване поєднання усього, що ми бачили в бета-тестуванні іграшки кілька місяців тому. Сподіваюся, що буде сяка-така свобода дій під час виконання завдань з порятунку законослухняності міста, а не чисте кіно з QTE, як у CoD:AWрику, бо тоді це зовсім провал.

 

Останні статті

Сезон Hot Wheels стартував у консольних World of Tanks

Автор: Віталій Тарнавський

Народження легенди: Історія Atari 2600

Автор: PlayUA

Атарі 2600

Оприлюднено списки номінантів літнього сезону Indie Cup

Автор: Сергій Мельник

Indie Cup S’20

Падіння у воронячу нору. Огляд гри Creaks

Автор: PlayUA

Creaks

«Коли ти на танку, тобі важко відмовити». Інтерв’ю з творцями World of Tanks

Автор: Олег Куліков

WoT / Максим Чувалов

World of Tanks Blitz виходить на Nintendo Switch

Автор: Віталій Тарнавський

World of Tanks за 10 років: цифри, які говорять самі за себе

Автор: Віталій Тарнавський

Пташеня, Єнот Ракета, Бог Війни — Дайджест коміксів #16

Автор: Владислав Папідоха

Захисник вогню. Том 2