web analytics

BEDLAM на підході!

BK2IB1c5HuLQXo8YJ9LN_PqcFBJ5zwJmUKPHYvWDvrY

Пакуйте валізи, та не забудьте помолитися своїм богам. Бо ми вирушаєм у пост-апокаліптичну роуґлайк-подорож прямо до пекла!

Збудована ветеранами ігрової індустрії з незалежної студії Skyshine, на основі рушія, прекрасної, The Banner Saga, BEDLAM повинна стати “покроковим динамічним рогаликом з неповторним візуальним стилем, тонами персонажів, та переграванням, вартим купи годин”. Оцінити, як виглядатиме гра, можете на знятках нижче:

BEDLAM (коріння якого сягає фільмів 1980-х років, таких як Mad Max) обіцяє поставити вас у роль таємничого Механіка, місія якого — привести бульдозер, повний багатеньких клієнтів та його команду, до далекого утопічного міста, відомого як Aztec City. От тільки, в світі, повному рейдерських угруповань, які будуть переслідувати вас на кожному кроці, це не стане легким завданням.

Світ BEDLAM’у народився з найкращих речей, які ми полюбляли, коли були дітьми. Ігри, комікси та кіно, яке ми бачили та пережили, всі ці речі стали натхненням для нас. Ми зробили гру, в яку самі б закохалися, коли нам було чотирнадцять, гру, повну блювоти монстрів, роботів-убивць та огидно смішних смертей!

BEDLAM буде доступна 17 вересня для PC, але її вже можливо замовити в Steam, та інших сервісах цифрової дистрибуції.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Благодійний стрім “Лютий сракопад” у WWE від PlayUA

wwe stream 2024

Круті подарунки для геймера: від портативної приставки до оперативки

gamers gift

Креативний конкурс PlayUA та Mojam до старту Games Gathering 2023

gg 2023 mojam games gathering

PlayUA їде на Games Gathering 2023 у Києві!

GAMES GATHERING 2023

Найкультовіший герой у відеоіграх за версією читачів PlayUA

mario vs freeman 01

PlayUA шукає авторів

playua logo pic 02.png

PlayUA шукає новинарів

PlayUA

PlayUA шукає менеджера соціальних мереж

PlayUA

Популярне