BEDLAM на підході!

BK2IB1c5HuLQXo8YJ9LN_PqcFBJ5zwJmUKPHYvWDvrY

Пакуйте валізи, та не забудьте помолитися своїм богам. Бо ми вирушаєм у пост-апокаліптичну роуґлайк-подорож прямо до пекла!

Збудована ветеранами ігрової індустрії з незалежної студії Skyshine, на основі рушія, прекрасної, The Banner Saga, BEDLAM повинна стати “покроковим динамічним рогаликом з неповторним візуальним стилем, тонами персонажів, та переграванням, вартим купи годин”. Оцінити, як виглядатиме гра, можете на знятках нижче:

BEDLAM (коріння якого сягає фільмів 1980-х років, таких як Mad Max) обіцяє поставити вас у роль таємничого Механіка, місія якого — привести бульдозер, повний багатеньких клієнтів та його команду, до далекого утопічного міста, відомого як Aztec City. От тільки, в світі, повному рейдерських угруповань, які будуть переслідувати вас на кожному кроці, це не стане легким завданням.

Світ BEDLAM’у народився з найкращих речей, які ми полюбляли, коли були дітьми. Ігри, комікси та кіно, яке ми бачили та пережили, всі ці речі стали натхненням для нас. Ми зробили гру, в яку самі б закохалися, коли нам було чотирнадцять, гру, повну блювоти монстрів, роботів-убивць та огидно смішних смертей!

BEDLAM буде доступна 17 вересня для PC, але її вже можливо замовити в Steam, та інших сервісах цифрової дистрибуції.

Читайте також

Результати святкового розіграшу

День народження PlayUA! (КОНКУРС)

Другий сезон HyperX «Битви ґеймерів» розпочато

HyperX «Битви ґеймерів»

HyperX “Битви ґеймерів” повертається на ваші екрани

HyperX “Битви ґеймерів”

Звіт з HyperX Dynamo Battle

HyperX Dynamo Battle: футболісти проти ґеймерів

HyperX запускає власне талант-шоу

WeGame 3.0 у фактах та фото

Популярне