Бережіть свої біткойни — в Apex Legends з’явиться Крипто

Студія Respawn розкрила подробиці третього сезону Apex Legends. Новий герой, нова зброя, нова бойова перепустка — усе це все з’явиться у грі 1 жовтня

Найважливішим нововведенням буде новий герой – Крипто – якого вже давно тизерили різними методами, а зовсім нещодавно, під час івенту Voidwalker, взагалі додали до гри як NPC. Ще одним важливим оновленням є  Charge Rifle – нова енергетична зброя.

Крім нового героя та зброї, у третьому сезоні Apex Legends з’явиться й оновлена бойова перепустка, яка привнесе у гру чимало нових косметичних предметів, серед яких будуть і нові легендарні речі. Розробники зазначають, що окрім косметики нас чекає й зовсім нове наповнення для бойової перепустки,але його залишать в таємниці аж до самого релізу.

Рейтингову систему Apex Legends також чекають деякі зміни. Respawn слідкує за відгуками гравців та збирає відповідну статистику, а тому в третьому сезоні нас чекає оновлена та покращена Ranked Series 2. Докладніше з новою рейтинговою системою та іншими оновленнями можна ознайомитися в офіційному блозі Respawn.

Читайте також

Apex Legends влаштує звану вечерю під стогони ваших ворогів

PlayUA Game Awards 2019: почесні нагороди

Найголовніші анонси The Game Awards 2019

Усі переможці The Game Awards 2019

Apex Legends можна буде пограти удвох

Не варто чекати на новий Battlefield наступного року

Apex Legends повертається до льодовикового періоду

Respawn переглядає систему контейнерів у Apex Legends

Apex Legends

Популярне