Бережіть свої біткойни — в Apex Legends з’явиться Крипто

Студія Respawn розкрила подробиці третього сезону Apex Legends. Новий герой, нова зброя, нова бойова перепустка — усе це все з’явиться у грі 1 жовтня

Найважливішим нововведенням буде новий герой – Крипто – якого вже давно тизерили різними методами, а зовсім нещодавно, під час івенту Voidwalker, взагалі додали до гри як NPC. Ще одним важливим оновленням є  Charge Rifle – нова енергетична зброя.

Крім нового героя та зброї, у третьому сезоні Apex Legends з’явиться й оновлена бойова перепустка, яка привнесе у гру чимало нових косметичних предметів, серед яких будуть і нові легендарні речі. Розробники зазначають, що окрім косметики нас чекає й зовсім нове наповнення для бойової перепустки,але його залишать в таємниці аж до самого релізу.

Рейтингову систему Apex Legends також чекають деякі зміни. Respawn слідкує за відгуками гравців та збирає відповідну статистику, а тому в третьому сезоні нас чекає оновлена та покращена Ranked Series 2. Докладніше з новою рейтинговою системою та іншими оновленнями можна ознайомитися в офіційному блозі Respawn.

Читайте також

Apex Legends можна буде пограти удвох

Не варто чекати на новий Battlefield наступного року

Apex Legends повертається до льодовикового періоду

Respawn переглядає систему контейнерів у Apex Legends

Apex Legends

Квест вартістю в $170 або як у Apex Legends сокири здобуваються

Apex Legends

Американський спортивний телеканал переніс трансляцію турніру з Apex Legends через нещодавні заворушення

Apex Legends

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Respawn показали Jedi Fallen Order

Популярне