web analytics

Бета-тест оновленої Artifact розпочнеться вже цього місяця

Valve вже розпочали надсилати запрошення на участь у бета-тесті оновленої версії сумнозвісної Artifact. Спочатку запрошення отримають всі, хто придбав раніше гру. А за ними у черзі ті, хто подавали заявку на тестування.

Запрошення компанія планує розіслати до кінця цього тижня. Саме ж тестування відбудеться також дуже скоро, до кінця цього місяця. На жаль, учасникам бета-тесту будуть доступні не всі аспекти гри. Буде відключено декілька режимів, турніри, а також навчання. На ранньому етапі тестування розробники можуть обнулити статистику.

Усі, хто прийматиме участь у бета-тесті, зможуть без зайвих проблем ділитися скріншотам та записами ігроладу. Самі ж Valve намагатимуться регулярно розповідати про нові механіки гри та контент.

Скільки триватиме тестування не повідомляється, але це точно буде тривалий процес. Адже ігротворці хочуть досягти максимального результату, аби не наступати на одні граблі двічі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Фанати обвалили рейтинг Team Fortress 2 у Steam через наплив ботів

p.ua.team fortress 2

У CS2 тепер можна орендувати скіни

cs2 loadouts awp1

У Dota 2 вийшов патч 7.36, який радикально змінив гру

p.ua.patch 7.36 dota 2

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve

Розробники ПК ігор поважають відкритість і демократичність Steam

steam

Valve повернули Dust2 і зміну рук у Counter-Strike 2

p.ua.cs2 left hand

Valve полагодила правила рефандів ігор в Steam

steam

Valve суттєво покращила сімейний режим Steam

steam

Популярне