“Бетґерл” ймовірно отримає кінореліз за межами HBO Max

Як було згадано мною у статті про багатостраждальний фільм “Флеш” (The Flash), Warner Bros.  придивляються до “Бетґерл” (Batgirl) у якості можливої тимчасової заміни фільму або принаймні більш раннього релізу. Факторів які впливають на це багато і основні з них це успіх “Бетмена” (The Batman) Метта Рівза (наш огляд) і те, що, судячи з усього фільм вийшов значно кращим і потенційно касовим ніж студія могла собі уявити. Давно ходять чутки що реакція тестової авдиторії фільму була настільки приголомшливо позитивною, що Warner Bros. вирішили розширити реліз фільму від задуманого відпочатку на HBO Max до театрального теж. Наразі ж ці чутки отримали часткове підтвердження. У розкладах релізів для внутрішнього користування Warner Bros. UK було знайдено що принаймані у Великій Британії театральний реліз фільму дійсно запланований у 2023 році. Тим не менш, у США фільм залишається заявленим для релізу лише на HBO Max десь у 2022 році.

“Бетґерл” (Batgirl) розповідає про становлення у якості супергероїні Барбари Гордон у виконанні акторки та співачки Леслі Ґрейс. Окрім неї у фільмі заявлені Майкл Кітон в ролі Бетмена, Дж. К. Сіммонс в ролі коміссара Ґордона та Брендан Фрейзер в ролі лиходія Світлячка. Режисерами стрічки виступив тандем з Аділа Ель Арбі та Білалля Фалла, яких зараз хвалять за постановку серій серіалу Ms. Marvel для Disney Plus.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ігри Adult Swim від Warner Bros. все ж не покинуть цифрових крамниць

samurai jack

Warner Bros. уже почала роботу над новою «Матрицею»

p.ua.Годдард

Розробники Gotham Knights приєдналися до створення гри про Диво-жінку

wonder woman game Диво-жінка

Warner Bros. видаляє близько 20 ігор Adult Swim з цифрових крамниць

Rick and Morty: Virtual Rick-ality

Warner Bros. більше цікавлять ігросервіси, бо AAA-ринок ненадійний

suicide squad harley

У Suicide Squad: Kill the Justice League на ПК грає менше людей, ніж у Gotham Knights

suicide squad: kill the justice league

Продюсер «Людини-павука: Крізь Всесвіт» показав концепт-арти фільму про Бетмена майбутнього

batman beyond in spider-verse style

Критики та гравці розійшлися в думках – оцінки Suicide Squad: Kill the Justice League за першу добу

suicide squad