Bethesda навічно заблокувала группу гомофобних гравців у Fallout 76

Останнім часом було багато повідомлень про Fallout 76, здебільшого — негативних. Від внутрішньо ігрових технічних проблем, до звинувачень фанатів у економії на речах зі спеціальних видань та навіть закидів про фальшиву рекламу. Проте з’явилася нова історія, яка ніяк не пов’язана напряму з розробниками, однак викликає не меншу дискусію.

Один із гравців у Fallout 76 під ігровим іменем AJ поділився у Twitter моментом із гри. На відео видно, як його команду почали тролити та принижувати гомофобськими закликами з боку команди гравця NathanTheNicc.

Ситуація почалася з того, що сам NathanTheNicc просто попросив певні медикаменти в команди гравця AJ. Після цього, один із членів команди прокоментував, що зовнішній вид персонажа Натана — дуже милий. Після цього, NathanTheNicc різко відреагував гомофобною ремаркою, а після зник.

Уже потім, він повернувся на сервер із друзями. Вони назвали себе «винищувачами геїв» та почали полювання на AJ. Нагадаємо, що система PvP у Fallout 76 влаштована таким чином, що під час битви сам на сам із супротивником, вас однаково можуть вбити інші користувачі.

Отже під час цих полювань, NathanTheNicc та його команда постійно викрикували гомофобні речі та інші образи. Під час дуелі, AJ отримував надзвичайно малі пошкодження й не міг завершити двобій. У той час як Натан продовжував спамити в чат. Уже коли AJ-я вбили, тільки тоді він із друзями зміг змінити сервер та продовжити грати.

Оскільки у Fallout 76 не можна поскаржитися на гравця прямо під час гри, AJ звернувся напряму до розробників із Bethesda через Twitter, тегнувши їх під записом. Співробітники компанії надіслали йому посилання на сайт, де можна залишити скаргу, однак там треба завантажити відео підтвердження інциденту. Воно було, однак сайт не підтримував формат відео, тож завантажити докази — не вдалося.

Журналісти порталу Eurogamer зв’язалися із гравцем під ігровим іменем NathanTheNicc. За його словами, інцидент дійсно мав місце й усі деталі описані вірно. Однак у гравця свій погляд на ситуацію:

Все справді так і відбувалося, однак я зазначу, я не ненавиджу людей іншої орієнтації. Це була глибока ніч і ми просто веселился. Після першої зустрічі ми подумали, що було би цікаво їх якось образити та потролити. Ви можете назвати це злим, однак це просто грайлива незрілість. Я не шкодую про інцидент. Якби мені дали можливість, я би навіть не вибачився. Я не планую робити щось подібне в майбутньому, але якщо бути чесним, я й не думав, що ця пригода може так обернутися — NathanTheNicc

Bethesda забанила Натана на 3 дні для проведення розслідування. Однак потім змінила рішення та забанила на вічно як самого NathanTheNicc, так і всіх його друзів, які брали участь у цьому інциденті.

Читайте також

Що придбати на розпродажі від Bethesda в Steam?

Doom Eternal

QuakeCon пройде в онлайні

Бажаєте свіжих вражень? Сьогодні у Fallout 76 розпочинаються безкоштовні вихідні

fallout 76

Bethesda витратить на боротьбу з коронавірусом мільйон доларів

fallout

Великодній 24-годинний стрім 2020

Великодній 24-годинний стрім 2020

Оголошено точну дату виходу Fallout 76: Wastelanders у різних країнах

Fallout 76

Оприлюднено релізний трейлер Fallout 76 Wastelanders

Fallout 76

Хочете Fallout 76 у Steam безкоштовно? Але є одна умова…

fallout 76

Популярне