Bethesda взяла до себе на роботу розробників Fallout: London

Амбіційна модифікація Fallout: London має вийти десь у 2023, а Bethesda потроху запрошує талановитих модотворців до себе. Зокрема, нещодавно провідний техконсультант модифікації Раян Джонсон офіційно став молодшим дизайнером рівнів у Bethesda Game Studios.

Раптове підвищення Джонсона ніяк не вплине на стан розробки Fallout: London, бо до того він довгий час консультував інших левел-дизайнерів і пильнував за дотриманням стилістичної цілісності рівнів, а зараз його фактична робота над модифікацією добігла кінця. Наприкінці минулого року Bethesda точно так само запропонувала роботу Стефані Захаріадіс, головній сценаристці модифікації — вона стала молодшою дизайнеркою квестів.

А от Дін Картер, керівник розробки, після довгих роздумів усе ж поки відмовився, бо на відміну від колег, йому лишилося ще чимало роботи над модом. І лише коли Fallout: London буде закінчено, він готовий буде доєднатися до британської студії Double Eleven, яка зараз займається розвитком Fallout 76.

Що стосується, Джонсона й Захаріадіс, то плоди їхньої праці ми побачимо, вочевидь, уже у The Elder Scrolls 6 i Fallout 5 — Тодд Говард регулярно нагадує, що саме в такому порядку Bethesda Game Studios розроблятиме свої ігри після релізу Starfield.

Читайте також

Deathloop отримає “золоте” оновлення наступного тижня (і вийде на Хbox)

Deathloop

Bethesda знову вмикає сервери для 20-річної гри

capsule 616x353 (1)

Ось як виглядатиме силова броня в екранізації Fallout

Fallout 76

Оповідач: Fallout – Супермутанти | Історія світу Fallout (Добродушні)

storyteller logo s1 e2

Стріляй по вампірах, думатимеш потім — Redfall [трейлер]

Redfall

Оповідач: Fallout – Сховища Волт-Тек | Історія світу Fallout (Добродушні)

s1 e1

Кранчі та погане керівництво — причини провального старту Fallout 76

Fallout 76

Що ми дізналися про Starfield цього тижня

fve9agexsayechb

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: