Бетмен годує: новий витвір Майка Міньйоли допоможе біженцям з України

Стиль відомого автора та художника коміксів Майка Міньйоли дуже важко з чимось сплутати. Творець Геллбоя та Балтімора встиг попрацювати на всі великі видавництва (Marvel, DC, Dark Horse Comics). Зовсім окремі відносини у Міньйоли з Бетменом. Наприкінці 1980-х він намалював кілька класичних вже історій про людину-кажана включно зі “Смерттю в сім’ї” (A Death in the Family) і “Ґотемом в газовому світлі” (Gotham by Gaslight), а у 1991 році розробив дизайн Містера Фріза для Batman: The Animated Series.

І ось, у 2022 році культовий художник знову малює Бетмена і Джокера, але не для коміксів, анімації чи кіно. Він робить це щоб продати малюнок на eBay і на виручені кошти прогодувати біженців з України. Аукціон виключно благодійний і на добру справу підуть усі 100% грошей, яких тепер щасливому власнику потрібно буде викласти щонайменше $10 000.

Проводить цю акцію Міньйола разом з благодійною організацією World Central Kitchen. З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну вони відкрили точки безкоштовного харучвання в Україні та країнах куди їдуть біженці: Польщі, Румунії, Молдові, Угорщини. Завдяки ним повноцінно поїсти мають змогу біженці на всіх сімох прикордонних пунктах між Україною та Польщею. Організація роздала вже сотні тисяч обідів і немає намірів зупинятись, допоки потреба в їх діяльності існуватиме.

Читайте також

Як я шукав дерево у відеогрі, а знайшов фейк на сайті Верховної Ради України (і до чого тут Джек Ніколсон)

Шість фільмів представлятимуть Україну на міжнародному кінофестивалі в Сараєві

Liturgy of Anti-Tank Obstacles

Фестиваль вуличної культури “Брудний пес” відбудеться в Києві в серпні

Keller Bar

Бен Аффлек зіграє Бетмена в другому “Аквамені”

Бен Аффлек

MultiVersus — Smash Bros для бідних? (Перші враження)

MultiVersus

TikTok перевів Україну до Європейського регіону

Костюм Бетмена виставили на аукціон. Але який!

Бетмен і Робін

Документальний фільм “День українського добровольця” отримав нагороду на Sheffield DocFest

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: