Новини

Бетмен помер: анонс Gotham Knights вийшов невдалим

Бетмен помер — із цієї новини починається трейлер нової гри від WB Games Montreal. Сам Брюс устиг записати звернення до своїх “учнів”, де закликав готуватися захищати Ґотем. Отож нам доведеться грати за Робіна, Найтвінґа, Бетдівчину і Червоного каптура. Вони і оборонятимуть місто від Суду Сов. У трейлері також показали одного з антагоністів — Містера Фріза.

Розробники також підтвердили, що в Gotham Knights можна грати самому або в кооперативі на двох осіб. До всього, нас чекатиме кастомізація персонажів, проте її у трейлері не показали. Зате показали 8 хвилин ґеймплею, і реакція спільноти на нього вийшла здебільшого негативною. Так, гра узагалі не пов’язана зі серією Arkham, але ніхто ж не думав, що випробувану часом основу зведуть до ворогів з циферками над головами, погоні за різнокольоровим лутом та повторюваних завдань, немов у якомусь ігросервісі.

Гра вийде у 2021 році на ПК, PS4, PS5, Xbox One та Xbox Series X.

Олексій Туча

Пишу для вас новини:) Тащусь від шутерів, хороших історій і Губки Боба.

  • Варто дати їм хоча б шанс. Ми ж побачили лише 7 хвилин відносно раннього білду, не варто судити всю гру лише на основі цього

  • Від перших показів Дум Етернал теж горіло у всіх (то все кольорове, то інтерфейс "не такий"), а кажуть ніби норм гра вийшла ))
    Вважаю варто дочекатись фіналу, а вже потім палати, чи то від задоволення, чи від люті і не виправданих очікувань.

  • гра немає нічого спільного з серією Архем? а як щодо того самого міста? і бетмена в трейлері?

    • Керуючись вашою логікою, всі вже створені фільми про Бетмена — це прямі продовження одне одного)

      Ґотем і Бетмен, може це буде для вас сюрпризом, існували в іграх і до трилогії Rocksteady. Але в Рокстеді є своя хронологія подій, своє трактування певних ситуацій і образів та свій художній стиль, вираженийу декораціях та костюмах персонажів.
      І розробники підкреслили, що з цього вони користатися не будуть.

      • згоден лише про костюми нових героїв, можливо вони занадто яскраві. Що не так з Ґотемом - не розумію, стилістично дуже схожий, просто в місії, що показали, дуже багато блискавок, тому може здатися яскравим. Згадайте бойові місії для бетмобіля у 3й частині - там все теж дуже яскраво.
        І про хронологію також не зрозумів. Бетмен відходить від справ після 4х частин, так не можна?

  • Не знаю, в кого там реакція негативна була.1. З самої назви можна було зрозуміти, що гра буде інакшою, ніж серія Аркхем. 2. Якщо хтось не помітив, то розробником не є Rocksteady, a WB Montreal, які мають свій стиль. Це було помітно в Arkham Origins. 3. Бойова система нарешті виглядає більш різноманітно.

Хто стоїть за грою? У VARTA з’явилися сторінки розробників

Тепер у нас є окремі сторінки студій та компаній. Якщо раніше доводилось перевіряти кожну гру…

51 хвилина

Книга про створення серії GTA вийде українською — видавництво MAL’OPUS відкрило передзамовлення

Якраз напередодні старту продажів GTA VI видавництво MAL’OPUS влучно анонсує українське видання книги «У розшуку:…

1 годину

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

23 години

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

24 години

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

1 день

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

1 день

This website uses cookies.