«Без SSD не обійтись»: творець Final Fantasy XVI розповів про версію для ПК

Про ПК-версію Final Fantasy XVI не відомо геть нічого, окрім самого факту її існування — ні дати релізу, ні запланованих покращень, ні системних вимог. Та керівник розробки Наокі Йошіда вже впевнено заявляє, що гравцям на ПК однозначно слід буде ставити гру на SSD.

У такій грі, як Final Fantasy XVI, де швидке провантаження всього є критично важливим, з HDD буде мука.

Звісно, ми зробимо все, щоб якнайкраще оптимізувати гру, але ми не зможемо подолати апаратні обмеження, тому прошу вас зважити, що без SSD не обійтися. Точніший перелік рекомендованих системних вимог ми анонсуємо трохи згодом.

Не сказати, що тут розробники висунули якісь захмарні обмеження, бо SSD винятково під ігри давно вже стали буденністю завдяки здешевленню цих пристроїв. Звісно, хтось може сказати, що побоювання японських розробників дещо перебільшені, бо Final Fantasy XVI у плані графіки зірок із неба не хапає. але як правильно зауважив пан Йошіда, під час бойових епізодів (особливо мегавидовищних сутичок велетенських Ікон) на екрані відбувається карколомний екшн, стрімкість якого жодним чином не варто сповільнювати.

Тому якщо у вас не було змоги пограти у Final Fantasy XVI на PS5, одначно пильнуйте за релізом ПК-версії, адже FF16 — це дійсно одна з найкращих ігор цього року з колоритним світом, захопливою історією, шикарною музикою та, напевно, найвидовищнішими катсценами в 2023. Так, давні шанувальники jRPG фукають через відсутність партійної боївки (ми контролюємо лише протагоніста Клайва) й системи спорядження, але це ніяк не суперечить тому, що ми зрештою отримали одну з найкращих частин Final Fantasy.

Сподіваємося, за межі PS5 вона вийде бодай до кінця 2024.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Detroit: Become Human, The Invincible — Найкращі знижки на Фестивалі «Динозаври проти роботів» у Steam

Підбірка безкоштовних кооперативних ігор для компанії друзів у Steam

DDrace Network

Філ Спенсер хоче бачити ігри Sony й Nintendo на Xbox

helldivers 2

Стрім Helldivers 2

Helldivers 2

Square Enix стрімко втрачає гроші, але вірить в успіх нових Final Fantasy

final fantasy VII rebirth

Демоверсії з Фестивалю новинок у Steam, варті вашої уваги

p.ua.ai steam

Пухнасті детективи, комп’ютерний вірус, смертельне любовне шоу — У що безкоштовно пограти у Steam?

Find Love or Die Trying

Sony оголосила «жест доброї волі» і повертає гроші за The Last of Us: Part II Remastered власникам оригінальної гри

The Last of Us: Part II Remastered

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: