Безкоштовні DLC для The Witcher 3

Компанія CD Projekt RED продовжує залишатися максимально лояльною до своїх споживачів. Ледь не з часу анонсу The Witcher 3, було відомо, що на манір своєї попередниці, гра не матиме ніякого DRM-захисту (хіба що ви придбаєте її в Steam).

Майже не виникало сумнівів, що і DLC, як і раніше, будуть поширюватися abso’лютно безкоштовно. Питання викликали тільки консольні версії — там, як відомо, своя система поширення DLC, з якої певну частку отримує платформотримач. І подібна платіжна сітка не надто пасувала до альтруїзму польських ігротворців.

2719492-16dlc

Та сьогоднішній запис у блозі розробників розкрив усі карти.

  • По-перше, завантажуваний вміст буде безкоштовним на усіх платформах гри — ПК, PS4 та  Xbone. Придбали ви гру завчасу чи після релізу, дискову або ж цифрову версію — DLC отримають усі!
  • Усього заплановано 16 DLC для гри, які виходитимуть з періодичністю раз на тиждень.
  • Перший комплект приємнощів можна буде завантажити 25 лютого 2015 року (сама гра, нагадуємо, вийде 24-го). Він міститиме темерійський обладунок для Ґеральта і його коня (сідельні торби, які розширюють інвентар — уууу!), а також нові зачіску й стиль бороди.
  • Кожен наступний набір також міститиме два DLC і з’являтиметься щотижня: 4 березня, 11 березня тощо. У другому наборі, до слова, гравцям дістанеться побічне завдання з детективним присмаком та альтернативне вбрання для Єннефер. Про решту доповнень невідомо наразі нічого.

Молодці поляки, нічого не скажеш. Людяне ставлення до свого користувача зараз рідкість. Візьміть і уявіть, скільки би запросили за таку вагому пачку DLC, скажімо, в EA, Activision чи Ubisoft.

Читайте також

Відьмак Ґеральт з’явиться у файтингу Soulcalibur VI

Некросфінкси та лазери з очей — у новому DLC для Total War: Warhammer 2

“Відьмак” святкує 10 років!

Відьмак: Полювання вибирається із виробничого пекла

Відьмак: Полювання

DLC до Nier: Automata — нове слово у битвах з босами

З Відьмаком в Новий Рік

Відьмак: Полювання — прожектори і магія

Анонсовано сезонну перепустку для Steep

Популярне