[ОНОВЛЕНО] Безкоштовний майстер-клас від Джона Карпентера пройде онлайн для всіх охочих

Оновлено: у зв’язку з ажіотажем, який викликав анонс майстер-класу, проводитись він буде не в Zoom, як зазначалось раніше, а прямою трансляцією на YouTube. Час проведення не змінився.

У рамках Fantasia Festival 2020 видатний режисер і композитор Джон Карпентер отримає нагороду Cheval Noir, а також дасть майстер-клас, у якому розкаже як про режисуру кіно, так і про музичну діяльність. Подія відбудеться 22 серпня (о 23-й годині за Києвом) онлайн за допомогою Zoom і потрапити на неї зможуть всі охочі (за умови реєстрації на сайті).

У творчому доробку Карпентера як кінорежисера — 18 повнометражних кінострічок. Більша частина з них увійшли у золотий фонд фантастики і жахів: “Ґелловін” (Halloween), “Туман” (The Fog), “Втеча з Нью-Йорку” (Escape from New York), “Дещо” (The Thing), “Крістіна” (Christine), “Людина з зірки” (Starman), “Великий переполох у маленькому Китаї” (Big Trouble in Little China), “Вони серед нас” (They Live), “У пащі божевілля” (In the Mouth of Madness).

На початку 2010-х режисер вийшов на пенсію, але вона у живого класика напрочуд активна: він випускає один за одним альбоми нової електронної музики, гастролює по всьому світі з концертами, зрідка знімає на свою музику кліпи, пише сценарії для коміксів (як для власного видавництва Storm King Comics, так і для DC) а також… грає у відеоігри. Їх шанувальником 72-річний Карпентер є давно і сам приймав участь у створенні трьох (Sentinel Returns, The Thing, F.E.A.R. 3) як композитор, актор озвучення й консультант зі сценарію.

Читайте також

Які відеоігри чекає цьогоріч живий класик Джон Карпентер?

Київська Студреспубліка 2015 — як створити свою гру

Netflix готує CG-фільм у всесвіті Resident Evil

Resident Evil

Творці Amnesia оприлюднили вихідний код ігор серії

У Microsoft Flight Simulator з’явиться деталізована Японія

Microsoft Flight Simulator

Grand Theft Auto 3 запустили на Nintendo Switch

gta 3

DONTNOD розробляють нову гру… і це знову не Life is Strange 3

life is strange

NieR Replicant ver.1.22474487139… вийде 22 квітня

NieR Replicant

Популярне