[ОНОВЛЕНО] Безкоштовний майстер-клас від Джона Карпентера пройде онлайн для всіх охочих

Оновлено: у зв’язку з ажіотажем, який викликав анонс майстер-класу, проводитись він буде не в Zoom, як зазначалось раніше, а прямою трансляцією на YouTube. Час проведення не змінився.

У рамках Fantasia Festival 2020 видатний режисер і композитор Джон Карпентер отримає нагороду Cheval Noir, а також дасть майстер-клас, у якому розкаже як про режисуру кіно, так і про музичну діяльність. Подія відбудеться 22 серпня (о 23-й годині за Києвом) онлайн за допомогою Zoom і потрапити на неї зможуть всі охочі (за умови реєстрації на сайті).

У творчому доробку Карпентера як кінорежисера — 18 повнометражних кінострічок. Більша частина з них увійшли у золотий фонд фантастики і жахів: “Ґелловін” (Halloween), “Туман” (The Fog), “Втеча з Нью-Йорку” (Escape from New York), “Дещо” (The Thing), “Крістіна” (Christine), “Людина з зірки” (Starman), “Великий переполох у маленькому Китаї” (Big Trouble in Little China), “Вони серед нас” (They Live), “У пащі божевілля” (In the Mouth of Madness).

На початку 2010-х режисер вийшов на пенсію, але вона у живого класика напрочуд активна: він випускає один за одним альбоми нової електронної музики, гастролює по всьому світі з концертами, зрідка знімає на свою музику кліпи, пише сценарії для коміксів (як для власного видавництва Storm King Comics, так і для DC) а також… грає у відеоігри. Їх шанувальником 72-річний Карпентер є давно і сам приймав участь у створенні трьох (Sentinel Returns, The Thing, F.E.A.R. 3) як композитор, актор озвучення й консультант зі сценарію.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стартувало попереднє замовлення гри «Істота» за мотивами фільму Джона Карпентера

Істота

Джон Карпентер повернувся до режисури і це одразу серіал

Джон Карпентер

Фільми Джона Карпентера перетворили на настільні ігри

Halloween

Джон Карпентер — ідеальний режисер для кіноверсії Dead Space (але це навряд чи станеться)

dead space carpenter1

Життя як енциклопедія трюків: помер легендарний каскадер Джеймс Вінберн

halloween1

Розбір фільму «Гелловін. Кінець» як артгаусної стрічки

Гелловін. Кінець

Джон Карпентер хоче екранізувати Dead Space і писати музику для відеоігор

“Гелловін. Кінець”: несподіванки сюжету та саундтреку

Halloween Ends