БЕЗКОШТОВНИЙ СИР БЕЗ МИШОЛОВКИ #6

Автор: Володимир Вітовський @vovatool

Сьогодні хотілося б поговорити про популярний жанр перегонів. Зазвичай забавки такого типу коштують кругленьку суму, а безкоштовний контент користувачі взагалі обходять сьомою стежкою.

Copa Petrobras de Marcas

Copa Petrobras de Marcas – це симулятор перегонів, який базується на бразильському чемпіонаті. Про захмарний рівень графіки у грі годі й мріяти, а механіка автомобілів здається трішки спрощеною. Проте атмосферу, яку створює забавка, можна описати лише приємними словами, адже, сівши за кермо, виникає бажання зосередитися на дорозі, втерти носа суперникам. Під час заїзду потрібно зберігати неабияку витримку, щоби не піддатися бажанню якомога швидше обігнати супротивника. Така нетерплячість може коштувати втраченого часу, а то й перемоги. Суттєвим мінусом забавки є відсутність багатокористувацького режиму, де ми могли б позмагатися з реальними суперниками.

2

Оскільки у грі є тільки один чемпіонат, то, відповідно, кількість трас обмежена. Кожен трек має свої особливості, хоча відрізняються вони один від одного несуттєво. Гравець може обирати із невеликої кількості запропонованих автомобілів, але всі вони ліцензовані, тому вам не доведеться вгадувати марку через схожу форму кузова. Copa Petrobras de Marcas дозволяє вивчати власні помилки, переглянувши повноцінний запис кожного заїзду. Забавка обтяжена деякими стабілізаторами керування, які, як і у багатьох інших симуляторах перегонів, руйнують реалізм. Мушу зізнатися, що навіть з допомогою втриматися на трасі вдається не завжди.

ОЦІНКА: 6,5/10 — Симулятор бразильського таксиста.

TrackMania Nations Forever

Ігри серії забавок TrackMania завжди позиціонувалися як динамічні аркадні перегони. Nations Forever зберігає усі особливості попередниць, а доступ до неї може отримати абсолютно безкоштовно кожен гравець. Забавка, яка радше є вбивцею часу, викличе безліч позитивних емоцій у вас та ваших друзів. Багатокористувацький режим Nations Forever складається з цілої купи серверів, де ви можете знайти заїзд відповідно до власних уподобань. У гонці можуть брати участь декілька сотень гравців одночасно, а це до біса круто! Завжди можна створити власний заїзд, якщо жоден із серверів не влаштовує вас. Різноманітні події, які організовують розробники, також сприяють тому, що гравцям завжди приємно повертатися до Nations Forever.

3

Потрібно згадати про потужний редактор рівнів, де побудова треку обмежена лише вашою уявою та набором інструментів. Створіть рівень, який не матиме аналогів у світі та запросіть погасати друзів, аби показати їм, що існують траси складніші, аніж на львівських дорогах. Щоб підкреслити власний стиль, розфарбуйте автомобіль за допомогою величезного різноманіття інструментів. Якщо вам не вистачає майстерності, то завжди можна випробувати вміння в самітній кампанії. П’ять рівнів складності, кожен з яких включає певну кількість трас, допоможуть опанувати ази та розвинути навички для подальшої мережевої гри. Завдяки механіці забавки, гравці можуть пройти найскладніші рівні за лічені секунди, встановивши світові рекорди.

ОЦІНКА: 9,1/10 – Шаленство без меж!

RaceRoom Racing Experience

Ще один представник безкоштовних гонкових симуляторів, який я спеціально залишив наостанок. Добре деталізований всесвіт забавки справді викликає зазват, а чудова керованість занурює нас у атмосферу професійних перегонів. Гра насичена великою кількістю автомобілів, але саме на цій стадії починається найнеприємніша частина знайомства з RaceRoom Racing Experience, адже більшість агрегатів потрібно купувати за реальні гроші. Та й для змагань доступний лише один чемпіонат, решта – за ваші кревно зароблені гривні. На цьому можна було б скінчити, якби не багатокористувацький режим.

4

Мультиплеєр складається із величезної кількості заїздів, де, на жаль, безліч гонок просто недоступні, адже створені вони на базі платних треків. Особливу увагу слід приділити звуковій складовій забавки: кожен занос супроводжується характерним свистом, а реалістичний рев мотору оживляє заїзд. Гра підтримує велику кількість контролерів, тому в атмосферу перегонів можна зануритися ще глибше. Однак попри чудову систему керування, автомобіль іноді заносить на рівному місці, до чого доволі важко звикнути. Шкода, що розробники полінувалися знайти золоту середину між безкоштовним контентом і донатом, тому кінцевий продукт важко описати хорошими словами.

ОЦІНКА: 4,9/10 – За гроші купується не все.

Останні статті

Про що буде фільм «Людина-Мураха 3» (Теорії КВМ)

Автор: PlayUA

Людина-Мураха 3

10 ігор з розпродажу Steam, які коштують менше 200 гривень

Автор: Сергій Мельник

stalker

Наскільки добре ви знаєте Майлза Моралеса (Людина-павук)? (Тест)

Автор: Володимир Вітовський

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales (2020)

Гени переможця. Intel 10 та 11 GEN. Ендорфін для геймера

Автор: PlayUA

Як Канг Завойовник потрапить до Четвертої Фази? (Теорії КВМ)

Автор: PlayUA

Канг Завойовник

Корпус Aerocool CS-107 формату Mini Tower для ваших маленьких ПК

Автор: Віталій Тарнавський

Більше потужності, більше чіткості! World of Tanks Console виходить на консолях нового покоління

Автор: Віталій Тарнавський

Теорія: «Анігіляція» буде наступним великим кросовером у Кіновсесвіті Марвел

Автор: PlayUA

Marvel Annihilation