БЕЗКОШТОВНИЙ СИР БЕЗ МИШОЛОВКИ #7

Автор: Володимир Вітовський

Індустрія комп’ютерних ігор невпинно розвивається, але ціни на деякі забавки іноді змушують хапатися за голову навіть доволі забезпечених людей. Що ж робити, якщо грошей катма, а зайняти себе нічим? Пропонуємо вам чергову порцію ігрового «сиру», щоб ви могли весело провести вільний час.


Brawlhalla

Нехай вас не лякає те, що забавка знаходиться в дочасному доступі Steam. Brawlhalla – це якісна, безкоштовна, динамічна аркада, яка може добряче розважити гравця. Забавка має безліч режимів: від звичного тренування до рейтингових матчів. Грати можна як по мережі, так і з друзями на одному моніторі. Система бою доволі проста, з її допомогою швидко пристосовуєшся до гри, виконуючи усі комбо кількома кнопками. Найголовніше – не втрачати просторової орієнтації, адже через динамічні бої легко загубити власного персонажа на моніторі. Коли ви звикнете до боївки, добре вивчите прийоми хоча би декількох героїв, то зможете випробувати свої сили у раейтингових матчах. Запам’ятайте, суперник також бажає підвищити свій ранг, тому використовуйте героя, яким вмієте грати найліпше.

Спочатку для гри доступне лише обмежене коло героїв, але, здобуваючи золоті монети, які нараховуються за виконання завдань та перемог, ми маємо змогу купувати нових персонажів. Придбати можна і різноманітні косметичні предмети (насмішки, зброю тощо), але вже за реальні грошенята. Незважаючи на це, Brawlhalla важко назвати представником жанру ігор «плати та перемагай». Добряче надирати зади суперникам можна без купівлі додаткових цяцьок. До всього, кожен персонаж має власну історію, з якою гравець має змогу ознайомитися у відповідному пункті меню.

Найкраще в Brawlhalla змагатися з друзями, адже, граючи наодинці, дуже легко натрапити на неадекватних супротивників, які тільки й уміють говорити про чужих матусь. Втім, ви можете самі впевнитися, що гра на всі 100% виконує своє основне завдання – дозволяє відпочити та розслабитися.

ОЦІНКА: 8,1/10 – Бий, або поб’ють тебе. (Завантажити гру у Steam)


AdVenture Capitalist

Бажаєте стати найбагатшою людиною у Всесвіті, але всі працедавці відмовляють вам? Почніть із продажу лимонаду та поступово підіймайтеся кар’єрними сходинками, допоки не заробите грошей на власну планету, на якій ви будете робити все, що заманеться. AdVenture Capitalist допоможе не лише здійснити описаний задум у реальність, а й відволіче від буденного грання. Все, що вам потрібно робити – клікати на кнопку продажу. Пізніше навіть цю дію за вас можуть робити наймані менеджери (підконтрольні штучному інтелекту). Вони потрібні для того, щоб ви не втрачали гроші, коли перебуваєте далеко від ПК. Найманці автоматично продаватимуть послуги за вас, навіть якщо швидкість купівлі становить дрібну долю секунди.

Вкладайте кошти правильно! Поступово освоюйте нові можливості заробітку, поки не побудуєте власну нафтову станцію. Купуйте за зароблені гроші апґрейди, щоби примножити та прискорити отримання готівки. Збільшуючи рівень продажу певної послуги, можна також отримати приріст продуктивності виробітку товару. Якщо Землі вам уже замало, тоді відправте космічну місію на Місяць або Марс, щоби розпочати власний бізнес там. На кожній планеті є своя валюта, яку, втім, доволі легко конвертувати.

Коли на вашому рахунку буде більше трильйона доларів, ви зможете накопичувати «ангельських інвесторів», які відіграють роль своєрідної валюти. За них також можна купувати певні бонуси та наймати менеджерів. Розробники AdVenture Capitalist дуже часто влаштовують різноманітні події, найближча з яких відбудеться уже 9 червня. Ще одна змога заробити грошенят та хоча б якось мотивувати себе не покидати забавку. AdVenture Capitalist – хороший «вбивця часу», але найкраще гру бавитися на мобільних платформах.

ОЦІНКА: 7,1/10 – За гроші можна купити майже все, окрім AdVenture Capitalist – вона безкоштовна. (Завантажити гру у Steam)


StarBreak

StarBreak важко з чимось порівнювати, адже це звична мережева аркада, яка чомусь нагадує мені стареньку Contrа. На вибір є чотири типи персонажів, але починати нам потрібно лише з одного, адже кожен наступний розблоковується лише після досягнення певного рівня у грі. Кожен герой має свої особливості, тому, наприклад, без «танка» просуватися рівнем важко.

Більшість завдань легко здолати, адже одночасно їх може проходити велика кількість користувачів, що перетворює це дійство на певну вакханалію. Ну, а що? Разом і батька легше бити… Саме тому фінальні боси іноді здаються аж занадто легкими. Вчасно ухилятися від атак ворогів – запорука вдалого проходження StarBreak. Як і у будь-якій MMO, гравець може купити бажані речі у магазині, або чекати допоки йому не дістанеться щось путнє під час проходження чергового квесту.

Кожна місія по-своєму складна, тому не спішіть кидатися на високорівневі завдання. Хоча пройти більшість квестів можна за спинами сильніших сподвижників, помирати від декількох ударів супротивника нікому не сподобається. Якщо ж уникнути гибелі вам не вдалося, тоді ви можете у будь-який момент відновитися на базі, де вам доступні зміна героя та речей. Пам’ятайте, що після смерті персонаж втрачає своє спорядження. Найкраще грати StarBreak із друзями, бо більшість закликів про допомогу випадкові гравці ігнорують.

ОЦІНКА: 7,3/10 – Бійтеся мене, чужоземні тварюки! (Завантажити гру у Steam)

Останні статті

Ретро-огляд Sid Meier’s Pirates!

Автор: Андрій Нагорний

Sid Meier's Pirates!

Чого очікувати від Devil May Cry 5?

Автор: Володимир Вітовський

Devil May Cry 5 | DmC

Підсумки конференції EA на E3 2018

Автор: PlayUA

EA Play | E3 2018

GTA IV — найкраща та найгірша гра в серії

Автор: Олег Куліков

Grand Theft Auto IV | GTA IV

Огляд фільму «Темні часи»

Автор: Данило Зозуляк

Темні часи / Darkest Hour (2018)

Парадокс Абрамса. Роздуми про The Cloverfield Paradox

Автор: Володимир Вітовський

Частка Бога / Кловерфілдський парадокс / The Cloverfield Paradox (2018)

Чого чекати від Call of Cthulhu (2018)?

Автор: Анна Павленко

Call of Cthulhu (2018)

Результати 90-ї премії Американської кіноакадемії “Оскар”

Автор: Владислав Папідоха

Oscars