Безплатне доповнення до Assassin’s Creed: Unity

Ми з вами знову повертаємося до новин про Assassin’s Creed: Unity, але цього разу новини хороші! Слідом за оновленням до гри, яке виправить понад 300 баґів, Ubisoft обіцяють безкоштовне DLC Dead Kings. А ще сюрприз для тих, хто придбав Season Pass, що вже містить це доповнення та окрему 2D-забавку Assassin’s Creed Chronicles: China.

Реліз Assassin’s Creed: Unity був дуже очікуваною подією для всіх нас по всьому світу, хто вклав надзвичайну кількість енергії у створення гри. Це була кульмінація річної робити за новими технологіями, розробки багатьох інновацій, включно із цілком новим рушієм, а також розвитку франчайзу Assassin’s Creed. Але, що важливіше, ми знаємо, що ви чекали на цю мить.

На жаль, реліз гри був затьмарений баґами й неочікуваними технічними проблемами, які також завадили вам насолодитися грою в повному обсязі. Від щирого серця прошу вибачення від усього колективу розробників і Ubisoft.

Ми цінуємо вашу підтримку і тому робимо наступне DLC до Assassin’s Creed: Unity Dead Kings безкоштовним для всіх. А для тих, хто вже придбав Season Pass, ми пропонуємо на вибір одну із ігор Ubisoft.

Таке звернення опублікував Янніс Маллат (Yannis Mallat), головний виконавчий директор Ubisoft Montreal & Toronto. Серед ігор, які пропонують власникам Season Pass є: The Crew, Far Cry 4, Watch Dogs, Assassin’s Creed Black Flag, Rayman Legends та Just Dance 2015. А сам Season Pass зараз зняли з продажу, і чи буде він, чи його контент доступним в майбутньому — невідомо.

assassins-creed-unity-dead-kings-3Dead Kings перенесе вас із залитих кров’ю революційних вулиць Парижа до неспокійного Сан-Дені. Арно залишає Париж у пошуках відчуження і потрапляє  в тенета загадок, що оповили Сан-Дені. З допомогою Арнового ліхтаря досліджуйте неосяжні катакомби міста.

Йдеться у описі DLC, яке юбіки планували продавати і заробляти гроші. Ну що ж, за недоробки довелося тепер плати їм. Знатимуть, як почувалися гравці, що придбали несправну забавку. Але чи достатньо цього, щоб очистити себе?..

Читайте також

Ubisoft завчасно розкрили нову дату релізу Rainbow Six Extraction

Rainbow Six Extraction

Ubisoft відклали тестування Ghost Recon Frontline

Ghost Recon Frontline

Стрім Far Cry 6

Far Cry 6

Ubisoft готує безкоштовну королівську битву у всесвіті Ghost Recon

Ghost Recon Frontline

Українські студії Ubisoft в пошуках нових працівників

Ubisoft Kyiv

Far Cry 6 використає новітні технології AMD — усе завдяки Ubisoft Kyiv

Far Cry 6

Ubisoft безкоштовно роздає Far Cry 3 на ПК

Фар Край 3

Грайте у Watch Dogs Legion безкоштовно до кінця тижня

Watch Dogs Legion

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: