Безплатне доповнення до Assassin’s Creed: Unity

Ми з вами знову повертаємося до новин про Assassin’s Creed: Unity, але цього разу новини хороші! Слідом за оновленням до гри, яке виправить понад 300 баґів, Ubisoft обіцяють безкоштовне DLC Dead Kings. А ще сюрприз для тих, хто придбав Season Pass, що вже містить це доповнення та окрему 2D-забавку Assassin’s Creed Chronicles: China.

Реліз Assassin’s Creed: Unity був дуже очікуваною подією для всіх нас по всьому світу, хто вклав надзвичайну кількість енергії у створення гри. Це була кульмінація річної робити за новими технологіями, розробки багатьох інновацій, включно із цілком новим рушієм, а також розвитку франчайзу Assassin’s Creed. Але, що важливіше, ми знаємо, що ви чекали на цю мить.

На жаль, реліз гри був затьмарений баґами й неочікуваними технічними проблемами, які також завадили вам насолодитися грою в повному обсязі. Від щирого серця прошу вибачення від усього колективу розробників і Ubisoft.

Ми цінуємо вашу підтримку і тому робимо наступне DLC до Assassin’s Creed: Unity Dead Kings безкоштовним для всіх. А для тих, хто вже придбав Season Pass, ми пропонуємо на вибір одну із ігор Ubisoft.

Таке звернення опублікував Янніс Маллат (Yannis Mallat), головний виконавчий директор Ubisoft Montreal & Toronto. Серед ігор, які пропонують власникам Season Pass є: The Crew, Far Cry 4, Watch Dogs, Assassin’s Creed Black Flag, Rayman Legends та Just Dance 2015. А сам Season Pass зараз зняли з продажу, і чи буде він, чи його контент доступним в майбутньому — невідомо.

assassins-creed-unity-dead-kings-3Dead Kings перенесе вас із залитих кров’ю революційних вулиць Парижа до неспокійного Сан-Дені. Арно залишає Париж у пошуках відчуження і потрапляє  в тенета загадок, що оповили Сан-Дені. З допомогою Арнового ліхтаря досліджуйте неосяжні катакомби міста.

Йдеться у описі DLC, яке юбіки планували продавати і заробляти гроші. Ну що ж, за недоробки довелося тепер плати їм. Знатимуть, як почувалися гравці, що придбали несправну забавку. Але чи достатньо цього, щоб очистити себе?..

Читайте також

У Ghost Recon Breakpoint влаштують кросовер з Rainbow Six Siege

Ghost Recon Breakpoint

Ubisoft перенесли реліз Riders Republic

Riders Republic

Ubisoft Massive працює над грою за мотивами Star Wars

Star Wars

Підписка Ubisoft+ невдовзі стане частиною Game Pass

Nintendo злила дати виходу доповнень до Immortals Fenyx Rising

Під ялинку: Українські бренди та товари, які ви захочете подарувати #ҐеймериТежЛюди

Отримайте Trial Rising, Anno 1701, Starlink: Battle for Atlas та ще кілька подарунків безкоштовно! Але часу у вас на це не багато

Trials Rising

Рімейк Prince of Persia: The Sands of Time затримається до весни