Безплатне доповнення до Assassin’s Creed: Unity

Ми з вами знову повертаємося до новин про Assassin’s Creed: Unity, але цього разу новини хороші! Слідом за оновленням до гри, яке виправить понад 300 баґів, Ubisoft обіцяють безкоштовне DLC Dead Kings. А ще сюрприз для тих, хто придбав Season Pass, що вже містить це доповнення та окрему 2D-забавку Assassin’s Creed Chronicles: China.

Реліз Assassin’s Creed: Unity був дуже очікуваною подією для всіх нас по всьому світу, хто вклав надзвичайну кількість енергії у створення гри. Це була кульмінація річної робити за новими технологіями, розробки багатьох інновацій, включно із цілком новим рушієм, а також розвитку франчайзу Assassin’s Creed. Але, що важливіше, ми знаємо, що ви чекали на цю мить.

На жаль, реліз гри був затьмарений баґами й неочікуваними технічними проблемами, які також завадили вам насолодитися грою в повному обсязі. Від щирого серця прошу вибачення від усього колективу розробників і Ubisoft.

Ми цінуємо вашу підтримку і тому робимо наступне DLC до Assassin’s Creed: Unity Dead Kings безкоштовним для всіх. А для тих, хто вже придбав Season Pass, ми пропонуємо на вибір одну із ігор Ubisoft.

Таке звернення опублікував Янніс Маллат (Yannis Mallat), головний виконавчий директор Ubisoft Montreal & Toronto. Серед ігор, які пропонують власникам Season Pass є: The Crew, Far Cry 4, Watch Dogs, Assassin’s Creed Black Flag, Rayman Legends та Just Dance 2015. А сам Season Pass зараз зняли з продажу, і чи буде він, чи його контент доступним в майбутньому — невідомо.

assassins-creed-unity-dead-kings-3Dead Kings перенесе вас із залитих кров’ю революційних вулиць Парижа до неспокійного Сан-Дені. Арно залишає Париж у пошуках відчуження і потрапляє  в тенета загадок, що оповили Сан-Дені. З допомогою Арнового ліхтаря досліджуйте неосяжні катакомби міста.

Йдеться у описі DLC, яке юбіки планували продавати і заробляти гроші. Ну що ж, за недоробки довелося тепер плати їм. Знатимуть, як почувалися гравці, що придбали несправну забавку. Але чи достатньо цього, щоб очистити себе?..

Читайте також

У файлах Rainbow Six: Siege знайшли зображення майбутніх італійських оперативників

Ubisoft перемогла у битві з Vivendi. Але війну ще не закінчено.

The Crew 2 отримала дату релізу. Ну і реєстрацію на бета-тест відкрито

Нова частина серії Might&Magic з’явиться наприкінці весни

Might&Magic: Elemental Guardians

У Far Cry 5 буде редактор мап із кількома ігровими режимами

Far Cry 5

Будьте толерантними та ввічливими у Rainbow Six: Siege, а інакше — бан

Rainbow Six: Siege Operation Chimera

В’єтнамські флешбеки, інсектоїди з Марсу і Ваас у сезонній перепустці Far Cry 5

Відстріл заражених інопланетною нечистю у Rainbow Six Siege уже за місяць

Rainbow Six Siege: Operation Chimera

Популярне