Безплатне доповнення до Assassin’s Creed: Unity

Ми з вами знову повертаємося до новин про Assassin’s Creed: Unity, але цього разу новини хороші! Слідом за оновленням до гри, яке виправить понад 300 баґів, Ubisoft обіцяють безкоштовне DLC Dead Kings. А ще сюрприз для тих, хто придбав Season Pass, що вже містить це доповнення та окрему 2D-забавку Assassin’s Creed Chronicles: China.

Реліз Assassin’s Creed: Unity був дуже очікуваною подією для всіх нас по всьому світу, хто вклав надзвичайну кількість енергії у створення гри. Це була кульмінація річної робити за новими технологіями, розробки багатьох інновацій, включно із цілком новим рушієм, а також розвитку франчайзу Assassin’s Creed. Але, що важливіше, ми знаємо, що ви чекали на цю мить.

На жаль, реліз гри був затьмарений баґами й неочікуваними технічними проблемами, які також завадили вам насолодитися грою в повному обсязі. Від щирого серця прошу вибачення від усього колективу розробників і Ubisoft.

Ми цінуємо вашу підтримку і тому робимо наступне DLC до Assassin’s Creed: Unity Dead Kings безкоштовним для всіх. А для тих, хто вже придбав Season Pass, ми пропонуємо на вибір одну із ігор Ubisoft.

Таке звернення опублікував Янніс Маллат (Yannis Mallat), головний виконавчий директор Ubisoft Montreal & Toronto. Серед ігор, які пропонують власникам Season Pass є: The Crew, Far Cry 4, Watch Dogs, Assassin’s Creed Black Flag, Rayman Legends та Just Dance 2015. А сам Season Pass зараз зняли з продажу, і чи буде він, чи його контент доступним в майбутньому — невідомо.

assassins-creed-unity-dead-kings-3Dead Kings перенесе вас із залитих кров’ю революційних вулиць Парижа до неспокійного Сан-Дені. Арно залишає Париж у пошуках відчуження і потрапляє  в тенета загадок, що оповили Сан-Дені. З допомогою Арнового ліхтаря досліджуйте неосяжні катакомби міста.

Йдеться у описі DLC, яке юбіки планували продавати і заробляти гроші. Ну що ж, за недоробки довелося тепер плати їм. Знатимуть, як почувалися гравці, що придбали несправну забавку. Але чи достатньо цього, щоб очистити себе?..

Читайте також

Масштабний мод оригінальної Watch Dogs, який робить світ гри живим

Watch Dogs

Бали у Ubisoft Club тепер не будуть вічними

Ubisoft

Ubisoft бореться за ресурси для нових Splinter Cell та Prince of Persia

Splinter Cell

Ubisoft Ukraine — Інтерв’ю з Катериною Романовою

Ubisoft Ukraine / Інтерв'ю з Катериною Романовою (Comic Con Ukraine 2018)

У Assassin’s Creed Odyssey буде дослідницький режим

Assassin's Creed Odyssey

Огляд The Crew 2

The Crew 2

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Мережею блукає детальний опис ігрової мапи Assassin’s Creed Odyssey

Assassin's Creed Odyssey

Популярне