Безумство у Neverending Nightmares

Автор: pad0n @pad0n

“Нескінченні Кошмари” (Neverending Nightmares) є однією з найбільш влучних назв для цієї гри, тому що це саме те, що буде переслідувати вас під час проходження. Вона похмура, жорстока, та коротка – така, яким і повинен бути кожен кошмар.

Томас (тобто Ви) прокидаєтеся від кошмару … тільки для того, щоб зрозуміти, що ви все ще спите. І як Данте ви будете робити свій спуск вниз по все більш дивних і грізних колах вашого внутрішнього пекла. Весь світ тут зображений різко і дико в чорно-білих тонах (як каракулі шизофреніка) з акцентом крові червоною і болючо-жовтою фарбою, щоб відзначити об’єкти, з якими можна взаємодіяти. В грі є те, що зачіпає майже кожен страх дитинства і заставляє битись ваше серце частіше: темрява, кров, клаустрофобія, скрімери, моторошні ляльки з фарфоровою шкірою та волоссям кольору крил круків. Деякі люди бояться висоти. Деякі люди бояться клоунів. Я боюся ляльок з чорними волоссям і світлою шкірою. І якщо у вас немає такого страху – він появиться.

Процес гри полягає в поступовому просуванні з кімнати в кімнату, з одного сну в інший. Атмосфера в грі присутня постійно. Гра постійно триматиме вас у напрузі. Птиці врізаються у вікна з суїцидальною метою, темні фігури розсіюються, як тільки ви наблизитеся. Часом напруга спадатиме, ви почнете відчувати себе в безпеці. Ось тоді гра знову ошарашить вас. І це триватиме не один раз. Це стосуватиметься всіх ваших кошмарів … і, можливо, деякі нові будуть розвиватись протягом гри. Як ж здорово для вас! “Нескінченні Кошмари” використовує скрімери (джампскери) дуже ефективно.

Згідно з описом гри, “Нескінченні Кошмари” створені на основі власної боротьби розробника з психічними захворюваннями. Не зовсім зрозуміла шизофренічна історія, уявні монстри і справжня ембієнтна музика, яка з часом спотворюється як пластинка, яку зажувало в старому запиленому програвачі… все це власні переживання розробника. Це оголена людська душа в її неспокійному виді. Це додає грі характеру. Що ще більш важливо, це робить гру ще більш страшною і пронизливою.

Проект розроблявся з допомогою коштів, зібраних на кікстартері.

Придбати гру ви можете за посиланням: http://store.steampowered.com/app/253330/

Оцінити гру ви можете за першою серією летсплею в Майстерні Падона:

Якщо ж вам самому лячно грати хорори, або ж ви радше посмієтесь з того, як лякаються інші люди, тоді можете переглянути повне проходження: http://www.youtube.com/playlist?list=PLo0GuC5uNXl-tVDNst0xkV20XtSzWhiD3

Всі серії
Всі серії

Останні відео

Наталія Тена на Comic Con Ukraine 2021: про зйомки Гаррі Поттера та візити в Україну

Наталія Тена

Марк Дакаскос на Comic Con Ukraine 2021: про батьків, Кіану Рівза та капоейру

Марк Дакаскос

Deathloop, Sonic Colors: Ultimate, Lost Judgment — Порадник ґеймера: Вересень 2021

Deathloop

Death Stranding 2, Китай проти школоти, цензура в Overwatch… — #PlayNews

Saints Row (2022)

12 minutes, Psychonauts 2, Humankind — Порадник ґеймера: Серпень 2021

Psychonauts 2

Ігровий стіл Cougar MARS! Збірка, огляд, ЕМОЦІЇ!

Monster Hunter Stories 2, F1 2021, Cris Tales — Порадник ґеймера: Липень 2021

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Microsoft, S.T.A.L.K.E.R. 2 та присмак зради (підсумки E3) — #PlayNews

S.T.A.L.K.E.R. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: