Білл Мюррей знову пережив День бабака

Білл Мююрей повернувся до однієї з найвідоміших своїх ролей. Філ Коннорз у виконанні відомого актора знову опинився у тому ж місці і у тій же петлі часу, переживши один і той самий день безліч разів у рекламі автомобіля Jeep Gladiator. Слід відзначити, що Мюррей досить нечасто знімається у рекламі. Цього разу, ймовірно, зробив виключення тому що вірність короткометражки фільму 1993 року аж зашкалює. Реклама не тільки знята у тих же локаціях, що й оригінал, а ще й повертає інших учасників акторського складу картини – Стівена Тоболовського і Брайана Дойла-Мюррея.

Реклама, прем’єра якої відбулася на традиційно рейтинговому СуперКубку (SuperBowl), не є  єдиним продовженням культової фантастичної комедії. У 2019 році на PlayStation VR, Oculus Rift і HTC Vive вийшла гра День бабака: Як батько, так і син, у якій Коннорза-молодшого спіткала така ж біда як його батька. Втім, Мюррей участі у проекті тоді не взяв.

Нагадаємо що до ще однієї зіркової ролі Мюррей також повернеться цього року – у фільмі “Мисливці за привидами: з того” світу актор знову зіграє парапсихолога Доктора Пітера Венкмана.

Читайте також

Мішель Ансель закінчує кар’єру. Що тепер буде з Beyond Good & Evil 2?

Humble Bundle зібрали багато чудових ігор з не менш чудовими собаками у новому наборі

У Valorant виправили проблему з одноманітністю мап

Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди

Оголошено вартість PlayStation 5 в Україні

Завтра оголосять системні вимоги Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Call of Duty Warzone вийде на телефонах

Call of Duty: Warzone

Оголошено дату виходу Amnesia: Rebirth

amnesia rebirth

Популярне