Більше потужності, більше чіткості! World of Tanks Console виходить на консолях нового покоління

Автор: Віталій Тарнавський @erleke

Захоплюючі танкові онлайн-битви тепер доступні на PlayStation 5 і Xbox Series X/S. Розробники World of Tanks Console реалізували в версії для платформ нового покоління повну зворотну сумісність.

Міць консолей нового покоління робить гру в World of Tanks Console ще більш комфортною. Завдяки підвищеному розширенню, високому FPS, який також має більш стабільний рівень, швидким завантаженням і малій затримці перетворювати супротивників в металобрухт стало ще приємніше.

Більш ніж 20 мільйонів консольних «танкістів», які грають на PlayStation®4 і Xbox One, вже з червня можуть битися один з одним в крос-платформних боях. Версії для PlayStation®5 і Xbox Series X/S додають до цього зворотну сумісність: вже на запуску World of Tanks Console для консолей нового покоління їхні власники по всьому світу можуть кинути виклик як один одному, так і «танкістам» з PlayStation®4 і Xbox One.

Купуючи консоль нового покоління, «танкіст» збереже свій аккаунт з усім ігровим майном і всіма досягненнями. Таким чином, перехід на нову платформу пройде максимально гладко й може бути здійснений в будь-який зручний для користувача час.

Вся команда World of Tanks Console пишається тим, що ми стали однією з перших ігор для нових платформ, що реалізували зворотну сумісність. – За шість з половиною років до нас приєдналися понад 20 мільйонів гравців, і ми раді дати їм можливість продовжити боротися на своїх улюблених сталевих машинах – на найпотужніших консолях в історії. Кожна мить життя нашої гри була яскравою й такою, що запам’ятовується, а на нових платформах на “танкістів” чекають незабутні враження

Креативний директор World of Tanks Console Ті-Джей Вагнер

World of Tanks Console доступна для всіх пристроїв Xbox One і PlayStation 4, а також на Sony PlayStation®5 і Xbox Series X/S з моменту запуску. Консольна версія наступного покоління забезпечує кращу продуктивність у грі.

Дізнайтеся більше про World of Tanks Console на платформах нового покоління.

Останні статті

Про що буде фільм «Людина-Мураха 3» (Теорії КВМ)

Автор: PlayUA

Людина-Мураха 3

10 ігор з розпродажу Steam, які коштують менше 200 гривень

Автор: Сергій Мельник

stalker

Наскільки добре ви знаєте Майлза Моралеса (Людина-павук)? (Тест)

Автор: Володимир Вітовський

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales (2020)

Гени переможця. Intel 10 та 11 GEN. Ендорфін для геймера

Автор: PlayUA

Як Канг Завойовник потрапить до Четвертої Фази? (Теорії КВМ)

Автор: PlayUA

Канг Завойовник

Корпус Aerocool CS-107 формату Mini Tower для ваших маленьких ПК

Автор: Віталій Тарнавський

Теорія: «Анігіляція» буде наступним великим кросовером у Кіновсесвіті Марвел

Автор: PlayUA

Marvel Annihilation

Ноутбук Acer Swift 5 з антимікробним захистом вже доступний в Україні!

Автор: Віталій Тарнавський