Більше потужності, більше чіткості! World of Tanks Console виходить на консолях нового покоління

Автор: Віталій Тарнавський @erleke

Захоплюючі танкові онлайн-битви тепер доступні на PlayStation 5 і Xbox Series X/S. Розробники World of Tanks Console реалізували в версії для платформ нового покоління повну зворотну сумісність.

Міць консолей нового покоління робить гру в World of Tanks Console ще більш комфортною. Завдяки підвищеному розширенню, високому FPS, який також має більш стабільний рівень, швидким завантаженням і малій затримці перетворювати супротивників в металобрухт стало ще приємніше.

Більш ніж 20 мільйонів консольних «танкістів», які грають на PlayStation®4 і Xbox One, вже з червня можуть битися один з одним в крос-платформних боях. Версії для PlayStation®5 і Xbox Series X/S додають до цього зворотну сумісність: вже на запуску World of Tanks Console для консолей нового покоління їхні власники по всьому світу можуть кинути виклик як один одному, так і «танкістам» з PlayStation®4 і Xbox One.

Купуючи консоль нового покоління, «танкіст» збереже свій аккаунт з усім ігровим майном і всіма досягненнями. Таким чином, перехід на нову платформу пройде максимально гладко й може бути здійснений в будь-який зручний для користувача час.

Вся команда World of Tanks Console пишається тим, що ми стали однією з перших ігор для нових платформ, що реалізували зворотну сумісність. – За шість з половиною років до нас приєдналися понад 20 мільйонів гравців, і ми раді дати їм можливість продовжити боротися на своїх улюблених сталевих машинах – на найпотужніших консолях в історії. Кожна мить життя нашої гри була яскравою й такою, що запам’ятовується, а на нових платформах на “танкістів” чекають незабутні враження

Креативний директор World of Tanks Console Ті-Джей Вагнер

World of Tanks Console доступна для всіх пристроїв Xbox One і PlayStation 4, а також на Sony PlayStation®5 і Xbox Series X/S з моменту запуску. Консольна версія наступного покоління забезпечує кращу продуктивність у грі.

Дізнайтеся більше про World of Tanks Console на платформах нового покоління.

Останні статті

[РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ] Середньостатистичний український гравець (за версією PlayUA)

Автор: PlayUA

Скільки мають коштувати ігрові послуги в Україні?

Навіщо відкопувати мамонта? — Ретроспектива серії Syberia

Автор: Сергій Мельник

syberia

Ніщо не істинне, все дозволене: огляд артбука Assassin`s Creed

Автор: PlayUA

Стала відома дата релізу, ціна та варіанти видань Ratchet & Clank: Rift Apart

Автор: Віталій Тарнавський

Xbox Game Pass: 5 ігор, які я відкрив для себе за допомогою підписки Microsoft

Автор: Володимир Вітовський

Xbox Game Pass

Як ентузіасти з Reddit перемогли Волл-стріт: повна історія “афери століття”

Автор: Микола Єрьомін

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Автор: Зімін Антон

World of Tanks в’їжджає у 2021 рік з новим оновленням

Автор: Віталій Тарнавський

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: