«Більше схожа на souls-like, ніж на слешер». Вийшли перші превʼю Stellar Blade

Західні журналісти виклали прев’ю матеріали на тему Stellar Blade. Виявилося, що гра більш схожа жанрово на souls-like, аніж на слешер, що неабияк здивувало гравців, які після трейлерів очікували іншого.

Ми виписали по декілька тез із матеріалів західних видань:

Stellar Blade більше покладається на ваш навичку захисту, аніж вимальовування гарних комбінацій. Читання таймінгів ворогів та правильні парирування з ухиленнями це ключ до вашої перемоги, як і в Sekiro: Shadows Die Twice. Враховуючи як багато останнім часом вийшло ігор, що черпали натхнення у Sekiro, саме цей проєкт не здається чимось оригінальним, хоч і зроблений на високому рівні.

IGN

Загалом Stellar Blade зовсім не та гра, яку ми очікували. Ігролад у ній зовсім не схожий на слешери по типу Bayonetta чи Devil May Cry, а радше віддає іграми Souls. До кожного удару слід ставитися дуже ретельно, постійно слідкувати за позиціонуванням ворогів, їх атаками, вікнами для парирування та бекстепу. Хоч у вас і немає шкали витривалості, декілька невчасних ударів дуже швидко заведуть вас у могилу.

Push Square

Stellar Blade більше схожа на souls-like, ніж на слешер. Єва може ухилятися, відбивати та блокувати вхідні удари. Усі ці три ігроладні елементи дуже важливі, їх доведеться постійно використовувати, оскільки ключ до перемоги над босами лежить саме у їхньому використанні. Здається, що надалі боївка лише обростатиме новими шарами комплекстності та складності.

Digital Trends

У мене були гарні передчуття на рахунок Stellar Blade і вони повністю виправдалися. Звичайно це не шедевр усіх часів, а скоріше щось вище середнього, судячи по декільком першим годинам. Не дивлячись на трохи незграбне боївку, вона дуже весела, особливо у битвах з босами.

Gamesradar

Все що зроблено за межами ігроладу, як то візуал, саундтрек, дослідження світу чи історію, — критики в основному хвалять. Stellar Blade виходить 26 квітня ексклюзивно на PlayStation 5, а вже зараз вийшла безкоштовна демоверсія більше ніж із годиною чистого ігроладу.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стрім Rise of the Ronin

Rise of the Ronin

Sony підтверджує закриття LittleBigPlanet 3

LittleBigPlanet 3 Sackboy

Kingdom Come: Deliverance 2 вийде під кінець року

kingdom come deliverance 2

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

SteamWorld Heist 2, Antonblast, Cat Quest 3 — Підсумки квітневого Indie World

steamworld heist 2

Take-Two звільнила 600 працівників і закрила кілька неанонсованих ігор

take two

Fallout 4 отримає оновлення для PS5 i Xbox Series за 2 тижні

fallout 4