web analytics

Більшість розробників вважає, що ігрова індустрія у скрутному становищі

В травні цього року платформа Game Developer Collective опитала 600 різноманітних розробників стосовно стану ігрової індустрії та її майбутніх перспектив, результати опитування виявились невтішними.

Одразу 59% розробників зійшлися на думці, що зараз ігрова індустрія у скрутному становищі через численні звільнення, закриття студій, скасування ігор і фінансові труднощі. При цьому 21% бачить поточний стан індустрії як дуже поганий, 38% думає, що він просто поганий, 26% залишилися нейтральними і 13% оцінили його як гарний.

Також 49% опитаних у сумнівах, що стан ігрової індустрії покращиться в наступні 6 місяців, 25% навпаки, очікують поліпшень, а 19% думає лише про додаткові погіршення у майбутньому.

Головними причинами 61% девелоперів визначили завищені очікування зі сторони інвесторів, одразу 58% обрали неефективний менеджмент. Серед інших факторів: роздуті бюджети (41%), конкуренція з іншими іграми (22%) та сторонніми медіа (10%), завищені маркетингові витрати (21%), нестача унікальних ідей (13%) і недостатній попит серед гравців (2%).

Наостанок, 48% штатних розробників не досягли запланованих фінансових показників, 40% вважають, що досягли лише межі беззбитковості, а 13% перевищили поставлені цілі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nintendo систематично ігнорує перекладачів у титрах ігор

mario

Minecraft, It Takes Two i Candy Crush Saga визнали культурною спадщиною Швеції

sweden games

Series Entertainment придбала студію Pixelberry, щоб створювати мобільні ігри з ШІ

pixelberry

Apex Legends втрачає популярність через жадібність Electronic Arts

apex legends

Успіх Assassin’s Creed Shadows здійснить мрію продюсера з Capcom

ac shadows denji

Squad Busters показала найгіршу дохідність серед ігор Supercell за останні 10 років

squad busters

Компанія Daybreak Games придбала творців ММО Palia

palia

За 2023 фінансовий рік SEGA лише втратила 41 000 000$

sonic