BioWare досі шукає фахівців для нової Mass Effect. І це бентежить

BioWare зараз одночасно працює над Dragon Age 4 і Mass Effect Next, хоча й невідомо на якому етапі перебувають обидві гри. Нагадуємо, Dragon Age 4 свого часу зазнала повного перезапуску розпуску розробки, а чинна версія, якій трохи більше двох років, просувається вперед теж із проблемами.

Mass Effect Next було анонсовано в грудні 2020 року, однак BioWare тоді відразу зауважили, що гра тільки-тільки починає своє існування. Утім, 14 місяців потому, студія відкриває ось такі вакансії, куди шукають справді досвідчених фахівців:

І це викликає певні занепокоєння, бо навіть якщо попередніх 14 місяців пішли тільки на пре-продакшн, у BioWare досі нема розуміння, якою і про що буде ця гра. Якщо ж активна розробка вже триває, то згаданих чотири керівники з певних причин покинули студію, тож їм тепер шукають заміну. Або знову ж, їх не було зі самого початку, що вдруге підводить нас до пункту “нема розуміння, якою і про що буде ця гра”.

Звісно, релізу чи навіть перших показів нової Mass Effect доведеться чекати ще кілька років, але сподіваймося, що бодай до кінця року BioWare поділиться з гравцями новими подробицями щодо гри.

Читайте також

Dragon Age 4 зараз на «середині» виробництва

dragon age 4

День N7— чудова нагода згадати, як капітан Шепард рекламував PlayUA

Mass Effect

Star Wars: The Old Republic отримає нове масштабне доповнення

У Mass Effect тепер можна зіграти від першої особи

Нову Mass Effect та Dragon Age 4 не покажуть на EA Play Live

dragon age 4

Режисер трилогії Mass Effect створив нову студію

«Нормандія» завітала у No Man’s Sky

Нормандія

Стрім-порівняння Mass Effect Legendary Edition — Частина №1

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: