BioWare звільнили 50 працівників

Генеральний менеджер BioWare, Гері Маккей, в офіційному анонсі розповів, що компанія звільнить «приблизно» 50 людей. За словами Маккея, це необхідний крок для того, аби «продовжувати процвітати в галузі, яка швидко розвивається».

Щоб задовольнити потреби наших майбутніх проєктів, продовжувати дотримуватися найвищих стандартів якості та гарантувати, що BioWare може продовжувати процвітати в індустрії, яка швидко розвивається, ми маємо перейти до більш гнучкої та більш цілеспрямованої студії.

У тому ж анонсі, генеральний менеджер розповів, що ці звільнення ніяк не зачеплять поточні проєкти студії, і що робота над Dragon Age: Dreadwolf продовжується у тому ж дусі. Щодо звільнених працівників, то Маккей запевнив, що BioWare допомагають їм знайти роботу в інших студіях Electronic Arts.

Він також розповів, що після довгих роздумів та планувань, BioWare змогла створити таке бачення для студії, яке дозволить їм ще краще виконувати свою роботу та створювати чудові синглплеєрні сюжетні ігри.

Нагадуємо, що в березні Electronic Arts анонсували, що вони збираються звільнити 6% своїх працівників, що складає понад 800 людей, у цьому році, й можна здогадатися, що звільнення у BioWare також пов’язанні з такими змінами у компанії.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Джон Річітелло покидає посаду гендиректора Unity після скандалу з монетизацією

Джон Річітіелло

Незабаром усі охочі зможуть зіграти у Battlefield 2042 абсолютно безкоштовно

battlefield 2042

Позбувшись FIFA, EA Sports FC 24 заробляє набагато більше грошей

fc 24 haaland

EA раптово зняла з продажу всі ігри FIFA

Творець дилогії Star Wars Jedi Стіґ Асмуссен залишає Electronic Arts

Electronic Arts

The Sims 5 буде безкоштовною. Але тільки базова версія

the sims project rene

EA WRC вийде в листопаді цього року

ea sports wrc

EA покаже власну гру по WRC уже наступного тижня

ea wrc

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: