«Бісить дико, але відірватися неможливо»: перші оцінки Dragon’s Dogma 2

Dragon’s Dogma 2 завдяки зусиллям CAPCOM до свого релізу підходить у статусі однієї з найголовніших ігор року. І схоже, такі очікування виправдані з головою, адже сьогодні спало оглядове ембарго й перші оцінки є одностайно високими. Так, ледь не всі оглядачі звертають увагу на баґи й проблеми з оптимізацією, які випили їм чимало крові під час проходження, але зауважують, що захопливість Dragon’s Dogma 2 повністю перекриває дрібні технічні проблеми (які, до всього, цілком можуть усунути на момент релізу).

На агрегаторі Metacritic середній бал гри складає 88, а на OpenCritic зараз 89 балів і майже поголовна рекомендація придбати гру, що трапляється досить рідко.

 

Деякі рецензенти зауважують, що Dragon’s Dogma 2 відчувається не стільки сиквелом, скільки масштабною переробкою оригіналу, чомусь знижуючи за це оцінки. Якщо ж вас така дурна претензія не бентежить, то вас чекатимуть карколомні сутички з велетенськими чудовиськами, збагачена система професій, покращена кастомізація ваших Пішаків (напарників, керованих ШІ) і захоплива подорож, де, попри скромну за сучасними мірками площу ігрового світу, вас на кожному кроці чекатимуть пригоди, а в кожному закутку — скарби. Ну і без бісючих квестів, які ви можете провалити з не завжди очевидних причин, тут теж не обійшлося.

Нагадаємо, що реліз Dragon’s Dogma 2 відбудеться 22 березня на ПК, PS5 i Xbox Series. І того ж вечора чекайте на нашому каналі стрім від Віталіка, який першим із редакції порине в новинку від CAPCOM.

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Capcom стала найкращим видавцем 2023 року за версією Metacritic

residen evil 4 ada wong

Capcom вибачилася за технічні недопрацювання в Dragon’s Dogma 2

Dragon's Dogma 2

Стрім Dragon’s Dogma 2 — сьогодні о 18:30

dragons dogma 2

Digital Foundry: «PlayStation 5 Pro не матиме значних покращень»

ps5 pro

Dragon’s Dogma 2 — перша гра CAPCOM за 70$. І не остання

dragons dogma 2

Дистильована ностальгія. Ретроспектива DuckTales: Remastered

DuckTales: Remastered

CAPCOM проміняла Denuvo на російський DRM-захист сумнівного походження

p.ua.capcom

У RAID: Shadow Legends стартує кросовер із Monster Hunter у межах співпраці Plarium та Capcom

plarium capcom