web analytics

Blade Runner: Black Lotus, Рік та Морті, Gojira: що покажуть на Adult Swim Festival 2021

Як і минулоріч, відомий телеканал що спеціалізується на анімації, експериментальному медіа та інших цікавинках, Adult Swim, покаже багацько цікавого на Adult Swim Festival, що він проходить переважно безкоштовно на YouTube (хоча окремі ексклюзивні цікавинки отримають також підпісники HBO Max, де він є).

Проходитиме подія 12 й 13 листопада, з початком відповідно о 20-й та 21-й годині за Києвським часом. Тобто для українців фестиваль затягнеться аж до ранку 14 листопада.

Чи є сенс сидіти до ранку (або дуже рано вставати)? Певною мірою так. Найбільш значущі події будуть сконцентровані у прямому ефірі з 3-ї години ночі за Києвом 14 листопада: подія присвячена новому сезону “Ріка і Морті” (Rick and Morty), панель по культовому мультсеріалу Aqua Teen Hunger Force, а також презентація аніме у всесвіті Blade Runner — Black Lotus, перший трейлер якого ми побачили в липні. Власне кульмінацією події буде прем’єра цілої серії нового мультсеріалу, яка відбудеться о 7-й годині ранку за Києвським часом.

Традиційно насиченою буде музична частина фестивалю, серед гедлайнерів якого — Run The Jewels, репер Lil Baby (14 листопада о 6-й ранку за Києвським часом), французька геві-метал група Gojira (прем’єра кліпу і інтерв’ю того ж дня о 3-й годині ночі) та легендарний chillhop-продюсер Flying Lotus, якому Adult Swim завдячує своєю музичною айдентикою. Виступ останнього слід чекати у 5:25 за Києвським часом.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

TikTok тестує відео обсягом в годину

tiktok

Автор каналу Geek Journal вступив до лав ЗСУ

p.ua.geek journal

YouTube презентував функцію миттєвого занурення в ігровий процес через відео

youtubegaming jpg webp

Гравці вважають сучасні ААА занадто дорогими і в той же час ніколи не запускають чверть придбаних ігор

indie

[ОНОВЛЕНО] YouTube навмисно навантажує вашу систему, якщо встановлено AdBlock

p.ua.youtube

TikTok наступає на територію Spotify… а GOG кепкує

З 1 грудня Google почне видаляти акаунти, якими давно не користувались

YouTube

“Мої думки про кіно”: відомий український режисер Антоніо Лукіч завів канал на YouTube

Мої думки про кіно