web analytics

Blizzard намагається виправити проблеми Warcraft III: Reforged великим патчем

Warcraft III: Reforged, надії на яку плекали гравці по всьому світу, вийшла не зовсім такою, якою її очікували. Гра навіть встановила антирекорд на Metacritic, отримавши найнижчу оцінку від користувачів – 0.5. Blizzard не збираються здаватися, тому зараз гру намагаються відшліфувати першим патчем, який важить більш, ніж 2 гігабайти.

Звичайно ж, все одразу Blizzard виправити не змогли, однак розробники намагаються позбутися найкритичніших баґів. Анімації, робота камери та кнопки у деяких катсценах були покращені. Баґи, через які прогрес місії зупинявся теж виправили. Усі ігрові меню тепер будуть відрізнятися залежно від того обрали ви класичну графіку чи Reforged. 

Детальніше зі всіма оновленнями у грі можна ознайомитися у офіційному блоґ-пості компанії. Крім вже зарелізених оновлень, Blizzard ще раніше розповіли, що працюють над тим, щоб додати в гру інші онлайн-функції. Скоріш за все, на це варто чекати вже у наступних патчах.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Прибутки Xbox ростуть, попри невтішні продажі консолей

xbox

BlizzCon 2024 скасовано

Activision Blizzard

Екскерівник Blizzard вважає, що гравцям варто залишати чайові розробникам

Чайові гроші

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Overwatch 2 залишила своїх розробників без бонусів

p.ua.overwatch 2

У World of Warcraft з’явилася піратська королівська битва

4273505 wowplunderstormreveal